Epic bude až do konce roku dávat jednu hru týdně zdarma

Epic bude až do konce roku dávat jednu hru týdně zdarma

Lákat na exkluzivity už zjevně nestačí

Zdroj: Epic Games
11. 6. 2019

Jestli někdo na konkurenčním boji Steamu a Epic Games Store může vydělat, tak jsme to určitě my, hráči. Nejnověji to znamená možnost zisku jedné hry týdně zcela zdarma na Epic Games Store, a to takže na dlouhou dobu dopředu. Majitel platformy totiž původně dočasnou akci prodlužuje až do konce letošního kalendářního roku.

Lehkou matematikou přijdeme na to, že by to do konce roku mělo znamenat rovnou tři desítky her, které bude možné po omezenou dobu stáhnout. Ovšem při stažení hráčům vybraný titul v knihovně zůstane i po vypršení nabídky. Aktuálně se tato nabídka týká retro plošinovky Kingdom: New Lands, jež bude k mání do čtvrtka. Poté tento titul vystřídá roguelike Enter the Gungeon. Dříve šlo o nabídku jedné hry za dva týdny.

Tuto nabídku samozřejmě i nadále doplňují exkluzivity, mezi něž bude z novinek patřit například Chivalry 2, Auto Chess a Zombie Army 4: Dead War. V dubnu ale Tim Sweeney připustil, že platforma Epicu přestane o exkluzivity usilovat v momentě, kdy Gabe Newell a jeho Steam sníží svoji marži a bude alespoň 88 % ceny hry posílat vývojářům. V takovém případě by pak mohly dle Sweeneyho slov na Steam dorazit dokonce i tituly od Epic Games. Nabídka Epic Games Store se každopádně již brzy rozroste a prohlédnout si můžete přiložený kompilát záběrů z her, které se na E3 ukázaly a které na tuto platformu v dohledné době zamíří. Na webu obchodu pak naleznete sepsaný seznam.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru