Lost in Random

EA Originals obohatí trojice nezávislých titulů

Svoji novinku již brzy odhalí i tvůrci A Way Out

9. 6. 2019
Název: Lost in Random Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr:

Tři roky existující značka EA Originals se brzy rozroste o další tituly a sérii Unravel, plošinovku Fe a další tituly brzy doplní další trojice her – RustHeart, Lost in Random a další projekt od švédských Hazelight. V přiložené upoutávce lze spatřit vývojáře hovořících o jejich motivaci k tvorbě videoher i to, co jim bylo inspirací pro netradiční herní zážitky a pro hry, jež údajně přijdou s odlišným typem interaktivity.

Britský tým Glowmade původně vytvořený z vývojářů z dnes již zaniklého Lionhead Studios tvoří kooperativní akční RPG, v němž se hráči budou moci opírat o mechanizovaného parťáka. A ne jen tak ledajakého – hráči budou prozkoumávat svět v doprovodu vlastními silami vytvářeného robota. U toho slibují tvůrci možnost postupně jej budovat a dle vlastních preferencí upravovat, a to od barvy až po výbavu. Spolupracující robot by se navrch měl přizpůsobovat akcím hráče a učit se z nich. Pro úplnost pak ještě tvůrci zmínili, že jako inspirace jim posloužil snímek Železný obr či seriál Rick a  Morty.

Další indie věc pochází od Studia Zoink. To je známé díky ujeté plošinovce Sick it to the Man! a zmíněnému fantasy titulu Fe. Zoink velmi stručně představil fantasy akční adventuru Lost in Random. Ta slibuje přinést zasazení do temného světa a kombinaci taktického přístupu a dobrodružné adventury, v níž bude, jak již název napovídá, velkou roli hrát otázka pravděpodobnosti a náhody.

Velkou míru pozornosti mohou získat vývojáři z týmu Hazelight, tvůrci kooperační adventury A Way Out. Ti sice oznámili svůj další titul, bohužel ale nepřinesli žádné další detaily. Víme ale, že i tentokrát bude velmi důležitá kooperace.

To ale není vše a kromě této trojice her s dosud neznámým datem vydání EA hráčům připomněli i chystanou melancholickou adventuru Sea of Solitude od Jo-Mei Games. Ta dorazí na PlayStation 4, Xbox One i na PC už 5. července.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru