E3 konference Microsoftu a Bethesdy proběhne společně

E3 konference Microsoftu a Bethesdy proběhne společně

Předchozí spekulace jsou oficiálně potvrzeny. Akce je na programu v neděli 13. června

Zdroj: Microsoft
27. 5. 2021

Dáme-li stranou, že už podruhé za sebou neodlétáme na E3 přímo do Los Angeles, atmosféra před zahájením veletrhu je srovnatelná s předchozími normálními roky. Ze všech stran se na nás začínají valit zajímavá oznámení a konečně se už také skládá důležitý kalendář tiskových konferencí a jednotlivých prezentací, kterých se budeme na dálku účastnit spolu s vámi. Jednu z těch největších každoročně pořádá Microsoft, potvrzují se však spekulace, že pro letošní rok doplní oblíbenou Xbox Showcase také portfolio her od Bethesdy. Tato možnost se nabízela od chvíle, kdy Microsoft získal celou společnost ZeniMax, až nyní ale máme oficiálně jasno a můžeme se těšit na konkrétní termín.

Jak už prozradil titulek zprávy, Xbox & Bethesda Games Showcase proběhne v neděli 13. června, tedy den po prezentaci Ubisoftu, resp. startu letošního ročníku E3 jako takové. Milostivá je i hodina, ve kterou akce vypukne – u společného streamu se sejdeme v 19 hodin a neodejdeme dřív než po hodině a půl. Alespoň tak byla dlouhá dosud poslední skutečná showcase na E3 2019 a ta letošní má být co do času identická. Microsoft nicméně v tuto chvíli nehýří žádnými detaily o jednotlivých hrách a jen obecně zve ke sledování spousty zajímavých oznámení.

„Dali jste nám najevo, jak jste nadšení z přijetí Bethesdy do rodiny Xboxu, takže víme, že budete chtít sedět v první řadě u naší společné prezentace,“ zve Microsoft. Akce bude podle organizátorů plná všeho, co chtějí hráči vědět o velkolepého lineupu, vycházejícím ze zmiňovaného partnerství a dojít má především na hry, které budou k dispozici už letos v období Vánoc. Zmínka o společných hrách nicméně opět rozvířila debaty, zda uvidíme něco ze Starfieldu a fanoušci poukazují na oficiální grafické materiály k chystané konferenci. Všimli si totiž, že tvar planety na pozadí v levé spodní výseči odpovídá oficiálním obrázku Starfieldu, takže oznámení už považují za samozřejmé. Na konto vesmírné hry od Bethesdy toho ale v uplynulých týdnech padlo tolik – a mnohokrát šly informace proti sobě – že se raději vzdáváme a necháváme se překvapit.

Za poslední zmínku stojí také fakt, že podle českého zastoupení Microsoftu bude mít stream české titulky, je tudíž vyloučeno, že by šlo o živý přenos.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru