E3 je zpět, příští ročník proběhne jako fyzická akce

Velkolepá show plná oznámení a novinek se vrací do Los Angeles, má nového pořadatele

Zdroj: ReedPop / ESA

Nejslavnější herní veletrh se vrací. Příští ročník proběhne ve druhém červnovém týdnu, tedy od 11. do 17. června 2023, a bude plnohodnotný. Akce se bude konat klasicky na losangeleském výstavišti Convention Center. A má se toho dít hodně.

Zdroj: ESA / ReedPop

Po dvou letech v online prostředí a vlastně spíše ne-E3 konferencích, kdy si každý chtěl udělat tu svou, a tak jich bylo opravdu požehnaně, se můžeme těšit na E3 tak, jak ji celé ty roky známe. Pořadatelé slibují velkolepou akci s oznámeními těch největších AAA her a ohromující premiéry.

Přesto však k nějakým těm změnám dojde, ale spíše na pozadí, E3 má nyní za sebou nového pořadatele. Organizace ESA neboli The Entertainment Software Association, která E3 pořádá, se pro nadcházející ročník spojila se zkušenou společností ReedPop, která pořádá například newyorský Comic Con, Star Wars Celebration a další velké akce.

K této nové spolupráci se ostatně Lance Fensterman, prezident ReedPop, vyjádřil takto: „Je pro nás velkou ctí převzít odpovědnost za návrat E3. S podporou ESA vybudujeme prvotřídní akci, která poslouží globálnímu hernímu průmyslu novými a širšími způsoby lépe, než jak to již nyní děláme v ReedPop prostřednictvím našich akcí a webu.“ Něco málo k tomu řekl i prezident a CEO ESA Stanley Pierre-Louis: „Poslední tři ročníky potvrdily, že E3 dává dohromady náš průmysl jako žádná jiná akce. Společnost ReedPop přináší talent i velké znalosti videoherního průmyslu, které budou sloužit k obohacení zážitku z E3 v následujících letech.“

Po nejrůznějších náznacích, že by mohl být i příští ročník E3 zrušen a přišli bychom o tak významnou herní akci, je toto potvrzení více než žádané. Už nyní funguje oficiální web, který láká na nový ročník, ale pokud by vás zajímaly například vstupenky a jejich ceny, žádné takové informace zde ještě nenaleznete. Ale koneckonců, času je ještě dost.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru