Důvěryhodný insider láká na remaster Modern Warfare 3

Vznikal prý společně s druhým dílem a je už nějakou dobu hotový. Kdy se vrátíme do Prahy?

Zdroj: Activision
19. 4. 2020

Po dvou prvních dvou vylepšených dílech Call of Duty: Modern Warfare a pochopitelně také nedávném rebootu se zdá, že remasteru se dočká i trojka z roku 2011. Tvrdí to alespoň autor kanálu TheGamingRevolution na YouTube, který se v posledních měsících opakovaně ukázal být důvěryhodným zdrojem, pokud jde o zákulisní informace z Activisionu. Podle něj je upgrade finále trilogie už dokonce hotový, protože remaster vznikal společně s druhým dílem a společnost Sony měla původně chtít, aby obě hry vyšly přibližně ve stejnou dobu.

Opakovat se má i scénář s časovou exkluzivitou, takže remaster Modern Warfare 3 vyjde nejprve na PlayStationu 4 a až poté zamíří na PC a Xbox One.

Modern Warfare 2 i 3 byly prý připravené už v roce 2018, pracovat se na nich mělo od roku 2016 a původně měly vyjít ještě před loňským rebootem, aby starší díly fanoušky “nažhavily” na novinku. Tento plán měla zhatit další střelba ve Spojených státech, která nechtěně oživila vzpomínky na kontroverzní mise zahrnující civilisty. Stejně jako v případě předchozího titulu, ani v tentokrát prý nedojde na multiplayer. Součástí hry má být pouze kampaň.

Opakovat se má i scénář s časovou exkluzivitou, takže remaster Modern Warfare 3 vyjde nejprve na PlayStationu 4 a až poté zamíří na PC a Xbox One. Právě kvůli tomu, že je dohoda Sony a Activisionu staršího data, má časová exkluzivita parametry, které se zdálo, že chtěl vydavatel v poslední době opustit, čemuž jsme se podivovali i my při oficiálním oznámení remasteru druhého dílu. Zatímco na hře více hráčů pro dvojku se prý začalo alespoň pracovat, zda to platí i pro pokračování, TheGamingRevolution neví.

TheGamingRevolution také říká, že neví, kdy Activision plánuje závěr trilogie vydat, ale vzhledem k tomu, jak dobře si vedla předchozí hra, prý nejspíš nebudeme čekat dlouho. Pokud se všechny neoficiální informace skutečně zakládají na pravdě, bylo by logické, aby renovovaný titul zamířil na trh ještě předtím, než dorazí na pulty obchodů nové konzole, které přirozeně obecná očekávání od podobných remasterů opět ještě zvýší.

S ohledem na vše vyřčené už asi nikoho nepřekvapí, že Modern Warfare 3 má pohánět stejný engine jako předchozí remaster a projekt mělo rovněž na svědomí kanadské studio Beenox, které patří Activisionu. Na sérii Call of Duty se v roli pomocníků podíleli opakovaně a asistovali už týmu Raven Software při práci na Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Modern Warfare 3 je pro nás zajímavý mimo jiné tím, že jsme se v něm podívali i do Prahy.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru