Driver se vrací, ale má to háček

Driver se vrací, ale má to háček

Ubisoft namísto nové hry oznámil televizní seriál. Poběží na nové streamovací platformě

Zdroj: Ubisoft
14. 9. 2021

Společnost Ubisoft oznámila, že znovu oživí značku Driver. Tušíte správně, je to trochu jinak, než se na první pohled zdá. Vrátí se totiž jako hraný akční seriál na novou streamovací platformu Binge, která se zaměří na fanoušky videoher.

Adaptaci chystá divize Ubisoft Film & Television a roli výkonných producentů přijali Jason Altman, Danielle Kreinik a Genevieve Jones. Producenty za Binge jsou Allan Ungar a Vincent Talenti. Šéfka televizní sekce Danielle Kreinik prohlásila, že jejich posláním je oživovat hry od Ubisoftu novým vzrušujícím způsobem.

Zdá se, že hlavním hrdinou bude policista John Tanner pracující v utajení tak jako ve hře.

Spolupráce s Binge prý umožní přinést seriál Driver přímo publiku, které má o tuto látku největší zájem, domnívá se Kreinik. Allan Ungar z Binge zase říká, že jsou dlouholetými fanoušky značky a jsou nadšení tím, že přinesou původní prémiový program, který osloví fanoušky i nováčky. Ze všech možných náznaků se přitom zdá, že hlavním hrdinou bude policista John Tanner pracující v utajení tak jako ve hře. Bezplatná streamovací platforma Binge má zahájit provoz v příštím roce. Není ale jisté, že hned s jejím spuštěním dorazí i Driver.

Tak to sami vidíte. My na nového Drivera čekáme od roku 2011, kdy vyšel Driver: San Francisco a Driver: Renegade pro 3DS. Free-to-play spin-off Driver: Speedboat Paradise z roku 2014 samozřejmě nepočítám. A místo nové hry se dočkáme seriálu. Jediným překvapením je snad skutečnost, že nový seriál nemíří na Netflix, tak jako plejáda ostatních adaptací videoher od Ubisoftu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru