Do základního PS Plus míří Crash a Man of Medan

Do vyšších stupňů v červenci dorazí Stray. Nabídku ale opustí Shadow Warrior 3 a Syberia

Zdroj: Activision
27. 6. 2022

Super důvěryhodný insider billbil-kun opět v předstihu odhaluje nabídku pro předplatitele služby PlayStation Plus pro příští měsíc. Do základního stupně nyní známého jako Essential v červenci dorazí hry Crash Bandicoot 4: It’s About Time (PS5/PS4) a první epizoda ze série The Dark Pictures Antology nazvaná Man of Medan (PS4). Posledním příspěvkem do nabídky pak bude stále poměrně čerstvá akce Arcadegeddon (PS5/PS4) od studia IllFonic, které má na kontě multiplayerové hry Friday the 13th: The Game, Predator: Hunting Grounds a momentálně pracuje na Ghostbusters: Spirits Unleashed.

Zdroj: billbil-kun

Tyto hry v rámci PlayStation Plus Essential budou hráči dostávat jako doposud a na principu se nic nemění. Do 4. července si stále můžete aktivovat červnové tituly God of War (2018), Naruto to Boruto: Shinobi Striker a Nickelodeon All-Star Brawl.

Už nějakou dobu také víme, že do nabídky PS Plus Extra a Premium dorazí 19. července hned v den vydání kočičí dobrodružství Stray.

Není to ale to jediné, o čem se v posledních dnech v souvislosti s PS Plus mluví a spekuluje. Uživatel Redditu s přezdívkou slimane406 sdílel obrázek z francouzské stránky programu Premium, která naznačuje, že nabídku by mohla rozšířit pecka Ratchet & Clank: Rift Apart.

Zdroj: slimane406

Už teď se ale mluví také o prvních hrách, které vyšší stupně předplatného opustí. Ačkoli služba teprve v Evropě začala fungovat. Mezi prvními to budou Shadow Warrior 3 pro PS4 a Syberia z PS3. Shadow Warrior 3 má zmizet z předplatného už 5. července a Syberia 19. července. NBA 2K22 má zmizet 31. srpna, ve stejný den jako WRC 10. Red Dead Redemption 2 nabídku opustí 20. září a Red Dead Redemption 17. října spolu s Red Dead Redemption: Undead Nightmare.

Pokud nechcete končící hry propásnout, můžete je sledovat v příslušné sekci podobně jako v Game Passu od Microsoftu. Zde uvidíte, jaké hry se s nabídkou v dohledné době rozloučí.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru