Workers & Resources: Soviet Republic, 3Division, Hooded Horse, Do slovenské strategie Soviet Republic dorazily trolejbusy

Do slovenské strategie Soviet Republic dorazily trolejbusy

Socialistická budovatelská strategie se rozšiřuje a podporuje také komunitní obsah

8. 10. 2019
Název: Workers & Resources: Soviet Republic Vývojář: Vydavatel: , Platformy: Žánr: Datum vydání: 20. 6. 2024

Poslední dny jsou na domácí produkci velmi štědré. A mezi tu samozřejmě počítáme i s ohledem na společnou minulost a prolínající se hráčské i autorské komunity nejen české hry, ale také ty slovenské. Studio Amanita Design nás překvapilo novou hrou Pilgrims a Jan Zelený oslavil druhé narozeniny tycoonu Mashinky velkým obsahovým updatem, který do titulu přinesl silniční dopravu. Ve světě strategií zůstaneme i v případě další novinky. Originální slovenská strategie Workers & Resources: Soviet Republic se totiž včera rozrostla o nový velký obsahový update.

Autoři mají spoustu dalších plánů a na lecčems už pracují. V budoucnu by měla do hry například přilétnou letadla.

Po socialistických autech do povedeného počinu od košického studia 3Division dorazily trolejbusy, ale nejen ty. Novinky jako obvykle představuje povedené video, u nějž nepochybně mnozí poznají povědomé kulisy, anebo alespoň zavzpomínají na mládí. Titul Workers & Resources: Soviet Republic se rovněž dočkal výkonnostní optimalizace a dostal podporu pro Steam Workshop. Díky ní můžete do hry přidávat vlastní skiny pro vozidla, ale dokonce rovněž úplně nové dopravní prostředky. Nahrát můžete také nové budovy. S pomocí editoru je zase možné vytvořit vlastní krajinu.

O své výtvory se samozřejmě můžete podělit i s dalšími hráči. Už nyní se lze probírat výtvory, které jsou k dispozici. Podrobná dokumentace pro tvorbu vlastního obsahu se momentálně připravuje a objeví se později. Autoři přitom mají spoustu dalších plánů a na lecčems už pracují. Chystají například lodě, lanovky, jednosměrné ulice nebo tutoriál, který seznámí s úplnými základy čerstvé nováčky. Tyto novinky se jako první objeví ve veřejné betaverzi. V budoucnu by měla do hry například přilétnout letadla.

Strategie jako taková už je samozřejmě k dispozici v rámci programu předběžného přístupu od poloviny března. Na Steamu se prodává aktuálně ve slevě za necelých 17 eur. Tato akce končí 14. října. V tuto chvíli je k dispozici verze pouze pro Windows. Budovatelské strategie Workers & Resources: Soviet Republic, v níž spravujete vlastní fiktivní východoevropskou socialistickou zemi, se těší velmi dobrému přijetí u hráčů. Na Steamu ji hodnotí kladně 83 procent uživatelů.

Pokud se s ní chcete seznámit podrobněji, dovolte mi, abych vás odkázal na naše starší materiály. Soviet Republic jsme si vyzkoušeli ve streamu a loni nám hru představil na akci Game Access v Brně její autor Peter Adamčík. Jemu i celému týmu přejeme hodně štěstí v dalším vývoji.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru