Workers & Resources: Soviet Republic, 3Division, Do slovenské strategie dorazila socialistická auta

Do slovenské strategie dorazila socialistická auta

Workers & Resources: Soviet Republic je nejúspěšnější novou budovatelskou hrou roku 2019

29. 6. 2019
Název: Workers & Resources: Soviet Republic Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Workers & Resources: Soviet Republic je unikátní budovatelská strategie se skutečně budovatelskou atmosférou. Koneckonců ten reálný socialismus se sám od sebe nezhmotní. Je třeba, aby každý soudruh přidal ruku k dílu, ať už je to rolník, dělník anebo stavební inženýr. Ambiciózní titul od košického studia 3Division je k dispozici na Steamu v programu předběžného přístupu od poloviny března. Momentálně je k dostání dokonce se slevou za necelých 17 eur. A my vám vřele doporučujeme ho minimálně sledovat, v lepším případě mu dát šanci a rovnou tento sympatický počin podpořit a vyzkoušet.

Tento týden vyšel nový velký update, který aktuální verzi rozšiřuje o další zajímavé novinky. Čerstvý obsah se zaměřuje v první řadě na dopravní prostředky. K už tak zajímavému vozovému parku přibývají úplně nové osobní automobily, díky nimž města ožijí ještě větším ruchem. Betonové sídlištní džungle se samozřejmě neobejdou ani bez patřičných velkokapacitních parkovišť, aby měli ukáznění  socialističtí šoféři své miláčky kde odstavit.

Přirozeně vozidla hodná uvědomělých soudruhů musí nejprve někdo vyrobit, a proto do hry přibudou také automobilové fabriky nebo možnost exportovat perly vašeho automobilového průmyslu i do zahraničí. Tuzemští zájemci se naopak musí vypravit do nejbližší “Mototechny” pro svůj vytoužený nablýskaný stroj. Anebo jakýkoli stroj, který bude momentálně k dispozici. V ideálním případě bez pořadníku.

Update se však neomezuje jen na automobilovou dopravu, rozrostl se i počet vlaků nebo tramvají. A přibyly i nové nákladní vozy. Pokud jde o to, na co se můžete těšit, pamětníci rozhodně poznají modely z Československa, Polska, Rumunska a dalších zemí bývalého východního bloku. Těšit se můžete na vozy značky Trabant, Dacia, Škoda, Lada nebo kultovní Polski Fiat. A tím výčet novinek ani zdaleka nekončí. Jejich kompletní seznam najdete na Steamu, případně na oficiálním webu.

Jen pro úplnost připomeneme, že Workers & Resources: Soviet Republic je strategie od nezávislých, ale zkušených slovenských autorů, která vám umožní vybudovat a spravovat vlastní fiktivní východoevropskou zemi. Vývojáři se v tiskové zprávě pochlubili, že jde o nejprodávanější novou hru v tomto žánru v roce 2019. Hra zůstane v programu předběžného přístupu přibližně 20 měsíců. Během této doby se rozšíří o nové mechanismy, nové druhy přepravy, nové dopravní prostředky i budovy.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru