Dark Deception: Monsters & Mortals, Glowstick Entertainment, Do Silent Hillu se vrátíme tenhle týden v multiplayeru

Do Silent Hillu se vrátíme tenhle týden v multiplayeru

Rozšíření pro Dark Deception: Monsters & Mortals přinese známé hrdiny i padouchy

Zdroj: Glowstick Entertainment
22. 3. 2021
Název: Dark Deception: Monsters & Mortals Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 2. 11. 2020

Informace, že se chystá další crossover Silent Hillu, by vás neměla sama o sobě překvapit. Na nový obsah do multiplayerové hry Dark Deception: Monsters & Mortals od studia Glowstick Entertainment jsme vás upozorňovali už na konci ledna. Nyní se DLC inspirované slavným hororem od Konami konečně vybarvilo.

Rozšíření vyjde už zítra, tedy v úterý 23. března a první týden se bude prodávat s desetiprocentní slevou. Jeho normální cena je naplánovaná na 10 dolarů. Expanze se údajně bude prodávat jen po omezenou dobu, zdůrazňují vývojáři. Samotní autoři říkají, že je velmi nezvyklé, aby se malý tým jako Glowstick Entertainment dostal k tak velké značce, jako je Silent Hill. Jsou proto nesmírně hrdí, že se jim to povedlo, a vděční komunitě hráčů, že jim v tom pomohla.

Je to ale současně také důležitá zkouška. Pokud se DLC bude prodávat dobře, mohou přijít další inspirovaná slavnými AAA značkami. Bez fanoušků a komunity by to podle Glowstick Entertainment nešlo. A co přesně na nás čeká stran obsahu? Už minule jsme na základě střípků z teaseru o lecčems spekulovali, nyní ale máme k dispozici mnohem konkrétnější videa a informace.

Ve hře se objeví známé postavy jako policistka Cybil Bennett nebo hrdinka třetího dílu Heather Mason. Dorazí i králík Robbie, sestřičky nebo dokonce Pyramid Head. Pohybovat se samozřejmě budeme Silent Hillem a narazíme na známá místa, jakým je nechvalně proslulá základní škola. Chybět nebude ani transformace prostředí, která je poznávacím znamením série.

Sestřička je klasický nepřítel série Silent Hill a tady bude mít podobu z Homecomingu. Robbie pochází z třetího dílu. Jejich schopnosti jsou samozřejmě inspirované původními hrami a blíže je představili autoři v nedávném videu. Totéž platí pro smrtelníky. Hudbu složil Daniel Dombrowsky, ale je samozřejmě inspirovaná Jamaokovým originálem. Ukázky ze soundtracku si můžete poslechnout níže.

Jak už jsme psali dříve, možná by vás překvapilo, jak velké oblibě se na Steamu hra Dark Deception: Monsters & Mortals těší. Je to je multiplayerový horor pro čtyři hráče, kde se utkávají monstra a smrtelníci, jak už název napovídá. V jednom z módů se přeživší snaží uniknout před příšerou podobně jako v Dead by Daylight. Titul vyšel loni v listopadu a již dříve se dočkal crossover DLC Monstrum podle stejnojmenné hry od studia Team Junkfish, které právě pracuje na druhém díle.

Základní hra se prodává za 8 eur, DLC Monstrum je teď ve slevě za 2,5 eura. I když na nové rozšíření reagují fanoušci různě, po posledním traileru převažují pozitivní ohlasy. Nejde přirozeně o první podobné DLC inspirované Silent Hillem. Loni jsme se do Silent Hillu vrátili v expanzi pro asymetrický multiplayerový horor Dead by Daylight.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru