Tekken 7, Bandai Namco Entertainment, Do ringu v Tekkenu 7 nastoupí polská premiérka

Do ringu v Tekkenu 7 nastoupí polská premiérka

Na turnaj Visegrádské čtyřky nám bohužel budou zatím chybět další politici

Zdroj: Bandai Namco
22. 2. 2021
Název: Tekken 7 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 2. 6. 2017

Vývojáři bojovky Tekken 7 ze společnosti Bandai Namco lákají fanoušky na novou postavu. A i když se pravidelně bojovkám nevěnujeme, tohle není ledajaký update. Rejstřík bojovníků totiž v novém DLC rozšíří polská premiérka. Takovou postavu turnaj o krále železné pěsti nepamatuje.

K dispozici zatím máme jen minimum informací. Autoři zveřejnili krátký teaser, kde zatím bezejmenná hrdinka slibuje vyhrát ve jménu všech Poláků. Samozřejmě v polštině. Brzy se prý máme dočkat dalších podrobností.

Ještě Polsko nezhynulo, dokud my žijeme

Kacuhiro Harada ale už teď prozradil, že spolupracuje s polskou ambasádou v Japonsku a loni Polsko osobně navštívil. Kvůli pandemii koronaviru se ale nakonec neúčastnil žádných původně plánovaných veřejných akcí. K oznámení nové postavy došlo na speciálním streamu věnovaném výhradně japonským bojovkám. Nová postava dorazí do Tekkenu 7 už na jaře.

Jen pro úplnost doplníme, že se samozřejmě nejedná o skutečnou osobu. Vortex může exkluzivně potvrdit, že předlohou nebyla Agnieszka Holland ani Ewa Farna. A teď si představte, že by se v Tekkenu měl objevit nějaký český politik… Tak snad raději ani ne.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru