Do hry UFC 4 zamířil český zápasník Jiří Procházka

Do hry UFC 4 zamířil český zápasník Jiří Procházka

Update oslovuje domácí hráče, ale míří i na příznivce McGregora jeho speciálním modelem

Zdroj: Electronic Arts
21. 1. 2021

Vývojáři z EA Vancouver připravili další patch pro UFC 4, který stejně jako v předchozích měsících přináší vedle opravy chyb a vylepšení hry také nové zápasníky. Dnešní update je nicméně speciální pro fanoušky z České republiky, kteří budou moci vstoupit do oktagonu s domácím zápasníkem Jiřím „Denisou“ Procházkou, který se stává součástí oficiální soupisky. Procházka je zařazen do kategorie polotežké váhy a kromě odpovídajícího vzhledu, včetně účesu a mohutného plnovousu, nabízí i velmi solidní hodnocení 4/5.

Rozděleno podle jednotlivých atributů, Procházka má 3,5 bodu pro úchopy a shodně 4,5 bodu pro údery a celkovou výdrž. Rozhodně tak nestojí na okraji spektra a jeho využívání v soubojích bude mít své opodstatnění i s ohledem na výsledek. Sluší se rovněž poznamenat, že Procházka je v UFC 4 jediným českým zástupcem a fanoušci se jej snažili do hry přidat alespoň prostřednictvím editoru, ze kterého si mezi sebou sdíleli jednotlivá nastavení. Vývojáři ale nakonec vyslyšeli volání a českého borce připravili sami, což je vždy ta nejlepší cesta.

Pokud odhlédneme od vynikající, leč lokální zprávy, nejzářivějším přídavkem do UFC 4 prostřednictvím aktuálního updatu je zápasník Connor McGregor v podobě z UFC 178, konkrétně tak, jak nastupoval do bitvy s Dustinem Poirierem. Další střetnutí těchto borců proto chtějí vývojáři využít jako oslavu úspěchů McGregora a nabízí tuhle speciální variantu s ratingem 4,5. Otestovat si na něm budete moci i změny v hratelnosti, které se týkají především staminy a submisí, stejně jako nový kop nebo třeba pohodlnější nastavení online zápasů.

Lednový update 7.0 už je v tuto chvíli k dispozici a nabízí také dva modely bojovníků, které si můžete pamatovat ze série Fight Night. Jsou jimi Andre Bishop a Isaac Frost, přičemž rozšířili rejstřík v rámci těžké váhy. Nováčkem, respektive novickou je i brazilská profesionální bojovnice Jessica Andrade.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru