Grand Theft Auto V, Rockstar Games, Do GTA Online přichází divá zvěř

Do GTA Online přichází divá zvěř

Po deseti letech od vydání budete moci vyrazit na lov kanců a jelenů i s přáteli v online hře

Zdroj: Rockstar
1. 12. 2023
Název: Grand Theft Auto V Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 17. 9. 2013

Vývojáři z Rockstaru informují na svých stránkách o detailech, které se týkají prosincového updatu pro GTA Online. Bez ohledu na to, že už klepe na dveře první trailer očekávaného GTA VI, online část pátého dílu žije svým vlastním životem a hráči se mají nač těšit. Vývojáři slibují nové mise, driftovací závody, nové postavy, ale k překvapení mnohých také divou zvěř, která se začne ve Freemodu pohybovat po mapě a stane se tak zřejmě nečekaným faktorem ovlivňujícím vaše bytí (a možná i nebytí) v regionu San Andreas.

Férově je nutné přiznat, že vývojáři nepřináší v podstatě žádné detaily. V článku se věnují zejména loupežné sezóně, která má zahrnovat krádeže aut a jejich přestavby pro účely driftu. Zmiňují rovněž postavu Yusufa Amira a jeho bratra Jamala, pro které připravíte velkou loupež a dostávají se i k oněm závodům, které mají prověřit schopnosti řízení všech, kdo tráví v GTA Online svůj volný čas. K dispozici budou úplně nové tratě a okruhy a samozřejmě i možnost modifikovat vlastní vozy tak, aby měly v driftovacích závodech šanci na úspěch.

Podle zájmu hráčů ale vše skutečně přebíjí zmínka o tom, že deset let po vydání hry přichází do GTA Online systém divoké zvěře, která by se měla začít pohybovat v jižních částech San Andreas. Zvláštní na tom je, že Rockstar zmiňuje pouze verze pro PlayStation 5 a Xbox Series – nikoliv PC – a skutečně platí, že nevíme nic dalšího. Dá se však očekávat, že půjde o kopii zvířat ze základní hry, ve které jsou zastoupena od vydání. Kočky, psi, jeleni, ptáci, ryby,… tohle všechno GTA V nabídlo, ale dosud jen v základní hře, takže pokud z nějakého důvodu cítíte potřebu, jít si zalovit, budete mít tu možnost i s přáteli.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru