Ace Combat 7: Skies Unknown, Bandai Namco Entertainment, Do Ace Combatu míří tři „nové“ letouny

Do Ace Combatu míří tři „nové“ letouny

Vývojáři slaví další milník v prodejích a drží fanoušky ve hře, zatímco čekáme na další díl

Zdroj: United Aircraft Corporation
4. 10. 2021
Název: Ace Combat 7: Skies Unknown Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr:
Datum vydání:
18. 1. 2019
11. 7. 2024 (Switch)

Společnost Bandai Namco nepolevuje v péči o Ace Combat 7: Skies Unknown z roku 2019. Série sice oslavila své 25. výročí už loni, ale nadále si tento milník připomíná a autoři zásobují hráče novými DLC. Další balíček se zaměřuje na letouny a dostal název Cutting-edge Aircraft Series. Vyjde ještě letos a nabídne tři nové stroje, speciální skiny i emblémy pro ty starší.

Virtuální piloti se mohou těšit, že usednou do kokpitu palubního letounu F/A-18F Super Hornet Block III, F-2A Super Kai a MiG-35D Super Fulcrum. Ale abychom byli úplně fér, nejde tak docela o novinky v pravém slova smyslu, ale modifikace stávajících letounů. Ve hře už byste nyní našli F/A-18F Super Hornet i japonský F-2A odvozený od F-16. A MiG-35D je samozřejmě další evoluční stupeň slavného MiGu-29.

Ace Combat 8 bude pohánět Unreal Engine 5

Nové DLC vyjde ještě na podzim, ale jeho cenu bohužel neznáme. Vzhledem k obsahu a předchozím rozšířením je skoro jisté, že zdarma nebude. Dozvěděli jsme se rovněž, že celá série už má na kontě 20 milionů prodaných her. Odstartovala v roce 1995 hrou Air Combat. Její autoři už před časem prozradili, že na základě úspěchu regulérního sedmého dílu se pustili do práce na Ace Combatu 8.

Nová hra vznikne ve spolupráci s japonským studiem ILCA, které se podílelo už na předchozí hře, a bude ji pohánět technologie Unreal Engine 5 od Epic Games, uvedla společnost Bandai Namco v srpnu. Expanze na další platformy se tak po exkluzivním Ace Combat Infinity pro PS3 a Ace Combat 6: Fires of Liberation pro Xbox 360 rozhodně vyplatila. Multiplatformní byl sice i Ace Combat: Assault Horizon z roku 2011, ale ten se zase pro změnu v mnohém od zavedené ságy odchýlil a nebyl ani zasazen do stejného fiktivního světa Strangereal, který je od počátku poznávacím znamením Ace Combatu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru