Dnes proběhne Nintendo Direct a State of Play

Dnes proběhne Nintendo Direct a State of Play

Společnosti Nintendo a Sony oznámily své vlastní akce, obě budou spíše menšího rozsahu

Zdroj: Nintendo, Sony / koláž, Vortex
14. 9. 2023

Během dnešního odpoledne a večera nás čeká hned dvojnásobná nálož oznámení, a ačkoliv nepůjde o nic vyloženě gigantického ani převratného, přesto je určitě nač se těšit. Spekulace posledních dní se potvrdily, jelikož společnost Nintendo skutečně oznámila další prezentaci Nintendo Direct, ale nebyla sama. Toto oznámení později doprovodila i společnost Sony s tím, že si na tentýž den jen o pár hodin později nachystala kratší akci State of Play.

Začněme u Nintenda, které se se svými plány pochlubilo jako první. Jak už jsme zvyklí, aktuální Nintendo Direct se soustředí především na nadcházející hry, které mají na Nintendo namířeno v průběhu zimy. Přenos má dle oficiálních informací trvat zhruba 40 minut a konkrétně se jej dočkáme v 16 hod. našeho času. Připomeňme, že se momentálně spekuluje o možném návratu závodní série F-Zero a že by vzhledem k pár dní starému ratingovému záznamu mohli být oficiálně představeni Gotham Knights pro Nintendo Switch.

Prezentace společnosti Sony nebude z největších a rozhodně se ani tentokrát nebude moci měřit s podstatně větší PlayStation Showcase, nicméně i zde bychom se mohli dočkat zajímavých novinek. Jak uvádí přímo Sony, přenos State of Play bude zaměřen hlavně na hry třetích stran a také nejrůznější indie tituly či hry pro PlayStation VR2, přičemž půjde spíše o nové informace než o nějaká nová a zásadní oznámení. Prezentace by měla trvat necelou půlhodinu a odstartuje ve 23:00 našeho času.

Předpřipravené přenosy obou prezentací naleznete níže.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru