Darksiders III, THQ Nordic, DLC pro Darksiders III vyšlo omylem o 3 dny dříve

DLC pro Darksiders III vyšlo omylem o 3 dny dříve

Majiteli season passu se začalo zničehonic stahovat. Chyběla v něm grafika a nešlo rozehrát

16. 7. 2019
Název: Darksiders III Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 27. 11. 2018

Pokud půjde všechno podle plánu, měli by se hráči Darksiders III právě dnes dočkat druhého DLC s označením Keepers of the Void. Rozšíření přinese nová monstra, řadu prostorových hádanek a zajímavou odměnu v podobě brnění Abyssal, které se v různých podobách objevilo ve všech předchozích hrách série. A jak už to tak v případě DLC bývá, majitelům season passu z deluxe edice se rozšíření stáhne automaticky, jen si teď všichni musí držet palce, aby to napodruhé konečně vyšlo. Jeden hráč byl totiž natolik privilegovaný, že se mu DLC snažilo dostat do Xboxu už o víkendu, bez ohledu na to, že bylo náležitě rozbité a obsahovalo milé vývojářské vzkazy, sloužící pravděpodobně pro testovací účely.

Ačkoliv to zní s ohledem na striktní proces certifikace updatů a DLC pro konzolové verze her neuvěřitelně, k hráči s přezdívkou Dragonfire9000 se skutečně už v sobotu začala z internetu bez ptaní sunout nekompletní verze Keepers of the Void pro Xbox One. Nenechal si to samozřejmě pro sebe a podal víkendové svědectví o nezvyklé chybě, která se v případě DLC takřka neobjevuje. „Nejsem si jistý, jestli to máte podobně, ale vlastním season pass k Darksiders III a dnes odpoledne mi Xbox stáhnul druhé DLC. Myslím si ale, že to nebyl záměr THQ Nordic, vzhledem k tomu, že úvodní cut-scéna není dokončená, DLC neobsahuje žádné achivementy a když se snažíte rozšíření pustit, narazíte jen na poletující nápis – Počáteční bod DLC2,“ napsal na Reddit nečekaně obdarovaný hráč.

Dragonfire9000 odpřísahal, že se DLC nedotkne ani třímetrovým klackem a dodnes spořádaně vyčkával.

Vedle vtípků ostatních diskutujících pak vyjádřili vývojáři svůj velký údiv v jedné z odpovědí. Uvedli, že jde o naprostou záhadu a vůbec netuší, jak se něco takového mohlo stát, ale když už k incidentu došlo, oblažili fanoušky alespoň nějakým vysvětlením: „Tenhle stav druhého DLC pochází z doby, kdy jsme vydali update s módem NewGame+, nevydali jsme však žádný patch, který by tato data zpřístupnil.“ Zároveň pak upozornili, že pokud se budou Dragonfire9000 snažit DLC rozběhnout, může si nenávratně přepsat uloženou pozici, která však nebude kompatibilní ve chvíli, kdy DLC vyjde oficiálně, a tím pádem by musel hru rozehrát znovu. Dragonfire9000 tedy odpřísahal, že se DLC nedotkne ani třímetrovým klackem a dodnes spořádaně vyčkával. Vývojáři se nicméně nikde jinde o nešťastné příhodě nezmínili, odnést si však můžete ponaučení, že na nehotovou hru se sahat nemá. I když chápeme, že některé nehotovými zůstávají napořád…

 

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru