DLC pro Cyberpunk autoři představí až po vydání hry

O multiplayeru se bude mluvit začátkem příštího roku. Keanu Reeves si prý hru zamiloval

Zdroj: CD Projekt RED
27. 11. 2020
Název hry: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 10. 12. 2020 Platformy: , , , , , Žánr: ,

Polské studio CD Projekt RED oznámilo, že nakonec představí plány na další rozšíření až po vydání Cyberpunku 2077. A zdá se, že začátkem příštího roku se rovněž dočkáme novinek na konto multiplayeru. Původně se plánovalo, že nás s chystanými expanzemi a DLC autoři seznámí ještě před vydáním základní hry. Novou informaci jsme obdrželi v rámci probírání finančních výsledků ze uplynulý kvartál.

Multiplayer není mód, ale samostatná hra

Šéf společnosti Adam Kiciński vysvětlil, že se vývojáři rozhodli změnit plán po posledním odkladu. Už dříve se přitom mluvilo o tom, že Cyberpunk 2077 nebude mít méně rozšiřujícího obsahu než Zaklínač, který se dočkal dvou velkých příběhových expanzí a mnoha menších DLC. O multiplayeru pro Cyberpunk, respektive ve světě Cyberpunku pro změnu víme, že se jej nedočkáme dříve než v roce 2022. Ale jak už bylo řečeno, Kiciński očekává, že o hře více hráčů a dalších titulech bude tým mluvit v prvním čtvrtletí příštího roku. Buď na speciální akci nebo v rámci celoroční finanční zprávy.

Znovu padlo, že multiplayerový Cyberpunk není jen rozšíření pro CP2077, ale samostatná AAA hra. Není to mód, je to oddělený produkt, i když zapadá do stejného vesmíru a vychází podle autorů z koncepce singlu. Na multiplayeru ostatně pracuje i jiný tým. Vedle multiplayeru se mluvilo ale třeba také o základní hře, která by se s ohledem na odklady nemusela potýkat s některými staršími bugy. Autoři věří, že se povede většinu zásadních chyb i u takhle velké hry vychytat ještě před launchem.

Únik hry? Naštěstí tam nebylo moc spoilerů

Kromě toho jsme se dozvěděli, že herec Keanu Reeves si vyzkoušel Cyberpunk 2077 a moc se mu líbí. Představitel Johnnyho Silverhanda podle Kicińského hru zatím nedokončil. Kiciński se vyjádřil také k nedávnému úniku titulu a skutečnosti, že už jej někdo streamoval v PS4 verzi. Poznamenal přitom, že tam naštěstí nebylo moc spoilerů. CD Projekt krátce nato zveřejnil oficiální záběry z konzolí PS4 Pro a PS5.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru