Call of Duty: Warzone, Activision, Diváci přišli na to, jak v Gulagu zabít hráče kamenem

Diváci přišli na to, jak v Gulagu zabít hráče kamenem

Zatímco čekáte na svůj vlastní souboj, můžete ve Warzone pro Call of Duty trápit ostatní

Zdroj: Activision
16. 3. 2020
Název: Call of Duty: Warzone Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 3. 2020

Život si najde cestu, pravil Ian Malcolm v Jurském parku. Smrt si vždycky najde cestu, dodávám já. Battle royale novinka Warzone pro Call of Duty láme jeden rekord za druhým a jednou z jejích populárních inovací je takzvaný Gulag. Zde si zabití hráči mohou vybojovat vstupenku zpět do hry, pokud se jim podaří uspět v souboji jeden na jednoho. Než na vás přijde řada, můžete se tu nezávazně “prát” s ostatními diváky, což ale k ničemu není. Anebo sledovat z ochozu počínání dalších hráčů, třeba i svých kolegů, kterým můžete napovídat přes chat, jaká je poloha soupeře, případně rozptylovat protivníka házením kamení, které je otravné, ale nikoli smrtící. Tedy, nemělo by být…

Jak ale dokazují nejrůznější záznamy na internetu, “smrt si vždycky najde cestu”. Ať už díky kreativitě lidí nebo nějakým nečekaným situacím. Jeden z hráčů se tak například pochlubil, že jej někdo z diváků zabil kamenem, i když jeho úder nemá být likvidační. Aby nebyl o původci pochyb, hra mu dokonce nabídla klasický opakovaný záznam, v němž je jasně vidět, že ránu z milosti mu uštědřil právě kámen vržený z publika. Důvodem je skutečnost, že zdraví budoucí oběti bylo těsně před dobře mířeným vrhem na úplném minimu, ale i tak fenomén hráče překvapil.

Friend dies from getting a rock thrown at him and even has a kill cam to show that it was the rock thrower. from r/CODWarzone

Fanoušci Call of Duty jsou ale šikulové a přišli i s mnohem kreativnějšími způsoby, jak použít kámen jako zbraň v kombinaci s vybavením, které si nic zlého netuše k vlastní škodě nastraží jedna z obětí. Jeden z hráčů tak ve sprchách líčil na protivníka minu, ale zatímco se pohyboval v její blízkosti, výbušninu na dálku kamenem odpálil pohotový divák.

Killed someone in the Gulag by throwing a rock at their claymore. from r/CODWarzone

Trik s výbušninou zopakovalo několik různých lidí a nejde o jediný podobný záznam. Hráči spekulují, zda se jedná o chybu, nebo záměr, ale v každém případě je to zajímavý mechanismus, i když ho člověka asi tolik neocení v případě, že se právě stal jeho obětí.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru