Díky PS5 Simulatoru si můžete konzoli zapojit už teď

Ještě nemáte nový systém od Sony? Zatím můžete trénovat rozbalování a zapojování

Zdroj: Alex Grade
16. 11. 2020

Hráči jsou z podstaty hravá stvoření a hru mohou hledat a vytvořit i tam, kde by nikdo jiný žádný potenciál vidět ani nemohl. Dokonalým příkladem je hra PS5 Simulator, díky níž si můžete “zkrátit” čekání na vlastní novou konzoli od Sony. Zatímco řada zákazníků po celém světě ještě konzoli nedostala a spousta dalších se v první vlně ani nedočká, Alex Grade vytvořil hříčku, která si utahuje z doručení a zapojení nového zařízení.

Láká nás přitom na vybalování i otřesnou práci s kabely. To vše bez ray tracingu. Možná vám to může připadat, jako by vás někdo rýpal jehlou pod nehet, zatímco si nehty sami koušete v očekávání, zda se na vás s PS5 dostane. Nemyslete ale, že jsme na tom zase tolik jinak a nedokážeme si vcítit do vašich pocitů. I když jeden nový PlayStation už dorazil do redakce, což je rozhodně super, my sami na své vlastní konzole také čekáme a lámeme si hlavu otázkou, jak budeme recenzovat nově vycházející hry na jediném systému, pokud se na nás nedostane.

PS5 Simulator je samozřejmě zdarma a k dispozici je ve verzi pro Windows. Stáhnout si ho můžete na portálu itch.io a má velikost 947 MB. Není to ani 24 hodin, co hříčka, vyšla takže ohlasů zatím není mnoho. Z těch prvních se ale zdá, že se lidé tomuto výstřednímu nápadu minimálně zasmáli.

Zabavit by vás titul měl přibližně na 20 minut. Jak nakonec sami můžete zjistit, na PS5 si v PS5 Simulatoru paradoxně moc nezahrajete, spíš se budete mordovat s kabely, rozbalováním a nastavováním. Zase ale budete zoceleni a připraveni na příchod skutečné konzole. Ostatně máte doma dostatek prodlužovaček…?

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru