Devil May Cry: Peak of Combat dorazí v lednu

Devil May Cry: Peak of Combat dorazí v lednu

Mobilní vstup do série konečně míří na západ, Dante a Vergil stanou proti dalším démonům

Zdroj: Capcom
6. 12. 2023

Série Devil May Cry se brzy dočká dalšího přírůstku, ovšem ne všechny fanoušky potěší. Devil May Cry: Peak of Combat je mobilní hra pro Android a iOS vyvinutá studiem NebulaJoy pod dohledem společnosti Capcom. Hra už byla spuštěna v Číně a od letošního února je možné se předregistrovat ve zbytku světa. Oznámení data vydání jsme se ovšem dočkali až nyní v rámci speciálního přenosu, během něhož vývojáři opět promluvili o hře a samozřejmě si ji i zahráli. Hráči se pak budou moci do hraní pustit 10. ledna 2024.

I ve své mobilní podobě si má Peak of Combat zachovat ducha a přednosti série a žánru hack-and-slash, přičemž nebude chybět zběsilá akce a působivá komba, ale samozřejmě ani starý známý Dante. Společnost mu bude dělat i starší dvojče Vergil a oba bratry doplní Nero a Lady, kteří společně rozehrají zbrusu novou zápletku. Hra je dle vývojářů zasazena po Devil May Cry 3, nezastává ovšem nutně kánon. Pro ty, kteří nejsou zrovna příznivci mobilního hraní, ale rádi by se do nového mobilního titulu pustili, existuje řešení v podobě podpory ovladačů, kterou vývojáři čerstvě představili. Kované fanoušky navzdory poměrně povědomé hratelnosti nemusí příliš potěšit mikrotransakce a založení na systému gacha, který umožní odemykání dalších skinů pro postavy nebo zbraní, jako tomu je například v Genshin Impact.

Za registraci do hry před datem vydání lze získat bonusy do hry, přičemž je možné tak učinit i u nás, a to jak na oficiálním webu, tak přímo na Google Play nebo App Store. Ačkoli nejde o Devil May Cry, o jakém sní patrně většina fanoušků, rozhodně nelze říct, že by o Peak of Combat nebyl zájem, neboť už v tuto chvíli vývojáři hlásí více než milion předregistrovnaých hráčů.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru