Detaily a rané záběry z Crash Bandicoot Wumpa League

Je to on-line spin-off. Už máme lepší představu, co Activision chystá na The Game Awards

Zdroj: ilustrační/Activision
21. 11. 2022

Herní nadšenec a historik Liam Robertson zveřejnil na YouTube nové video, v němž odhaluje detaily o chystaném (?) titulu Crash Bandicoot Wumpa League a dokonce ukazuje rané záběry ze hry. O tomto projektu ostatně nepíšeme poprvé. Tak co je to vlastně za počin?

Wumpa nad zlato

Má jít o týmovou kompetitivní multiplayerovou hru, kde budou soupeřit dvě skupinky známých postav. Úkolem hráčů je nasbírat co nejvíc ikonického ovoce wumpa. Titul má pohánět stejná technologie jako Crash Bandicoot 4: It’s About Time a narazíme také na stejné hrdiny. Ovoce je možné vymlátit i z našich protivníků, budeme používat různé skiny a dokonce i kluzák pro rychlejší pohyb prostředím. Úrovně totiž mají být otevřenější.

Jinak se ale hra ovládá podobně jako klasické díly Crashe. Protivníky můžete zlikvidovat, případně je shodit z nějaké plošinky. Pořád nemá zapřít kořeny v plošinovce, a tak je každé prostředí plné nástrah a překážek, jak byste od této série očekávali. Ostatně podívejte se na zmíněné rané záběry ze hry. Ale pozor, takhle hra nejenže nakonec vypadat nebude, ale může se změnit i po obsahové stránce.

Rané záběry totiž mají pocházet z velmi staré a možná dokonce zrušené verze. Původně prý hra vznikala společně s Crash Bandicoot 4: It’s About Time a měla vyjít krátce po něm. Někdy v roce 2021. Tehdy na ní mělo pracovat studio Toys for Bob, není ale jisté, že u projektu zůstalo. Spíš nikoli. Jeho autoři se totiž přesunuli k práci na Call of Duty. Naopak se zdá, že vývoj převzal jiný tým a nápad se vrátí v přepracované podobě.

I Robertson ale naznačuje, že Wumpa League zřejmě dostane další šanci, protože měl vidět také čerstvější materiály, o něž se však nemůže podělit s veřejností. Už dříve se spekulovalo, zda půjde spíš o něco na způsob Fall Guys, anebo Super Smash Bros. Tak uvidíme.

Má se za to, že se hra oficiálně představí 8. prosince na akci The Game Awards.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru