Destruction AllStars se má prodávat za 20 dolarů místo 70

Po opuštění programu PlayStation Plus bude nakonec akce s auty mnohem levnější

Zdroj: Sony
26. 2. 2021
Název: Destruction AllStars Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 2. 2. 2021 Platformy: Žánr:

Vývojáři ze studia Lucid Games na PlayStation Blogu nastínili budoucnost své nové hry Destruction AllStars, která se mi docela líbila, ale zatím bohužel trpí na nedostatek obsahu a omezenou životnost. Asi nejdůležitější zprávou je, že po opuštění programu PlayStation Plus, kde je nyní titul k dispozici, se bude prodávat za 20 dolarů namísto původně avizovaných 70 dolarů. Do prodeje digitální verze vstoupí 6. dubna. Předplatitelům samozřejmě zůstane tak dlouho, jak dlouho bude aktivní jejich PS Plus.

V obsáhlém příspěvku se ale komunitní manažer George Rule věnoval také dalším věcem. Ocenil podporu fanoušků a poděkoval za zpětnou vazbu, která už se projevila i na některých updatech hry. Autoři slibují další obsah. Už příští týden například do hry přibude Mayhem 8 na 8, čeká nás ale i double xp víkend. Do Destruction AllStars v březnu dorazí nové skiny a na duben slibují vývojáři další překvapení. Konkrétně u akcí na zisk většího množství zkušeností mám ale pochyby, zda se to zatím nějak výrazně projeví, když právě bezcílné levelování v podstatě k ničemu nevede a je jedním z nedostatků hry

První epizoda singlu byla už při vydání zdarma, ale za další se musí platit skutečnými penězi. To by se mělo v budoucnu změnit.

Studio plánuje dál rozšiřovat a vylepšovat takzvanou Challenges Series, což je v podstatě singl na pokračování, v němž postupně poznáváte jednotlivé hrdiny i jejich vzájemné vztahy díky krátkým příběhovým animacím. Tento režim navíc obsahuje některé unikátní herní režimy a můžete si jeho hraním odemknout speciální odměny. První epizoda byla už při vydání zdarma, ale za další se musí platit skutečnými penězi. To by se mělo v budoucnu změnit.

V Destruction AllStars jsou dvě různá platidla – AllStar Coins a Destruction Points. Ty první vyděláte přímo ve hře a utrácíte je za skiny, emoty, hlášky a podobně. Za ty druhé musíte zaplatit v PS Storu a kromě výše uvedených kosmetických věcí se jen díky nim dostanete ke zmíněné Challenge Series. Ale jak už autoři dříve slíbili, i toto platidlo by mělo jít v budoucnu získat hraním. Vyděláme si na něj prý blíže neupřesněnými speciálními in-game aktivitami. Což umožní nakupovat další části singlu bez otravných mikrotransakcí. Určitě krok správným směrem.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru