Little Nightmares 2, Bandai Namco Entertainment, Děsivá plošinovka Little Nightmares bude mít pokračování

Děsivá plošinovka Little Nightmares bude mít pokračování

Malé noční můry se příští rok stanou o něco většími a reálnějšími

19. 8. 2019
Název: Little Nightmares 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 11. 2. 2021

V rámci prezentace Gamescom Opening Night Live se hráčům představilo několik prvotin a světových premiér a jednou z těch prvních a dost možná i méně očekávaných mohlo být oznámení pokračování hororové plošinovky Littele Nightmares. To se blýsklo novým trailerem a nalákalo na příští rok, kdy hra dorazí na PC, Xbox One, PlayStation 4 a na Nintendo Switch.

Vývojáři slibují návrat do světa plného hrůzy i na nová monstra. Více než jeden milion fanoušků originálu se může opětovně naučit, jak být odvážný v kůži malého a lehce zranitelného dítěte. Přiložená ukázka navíc odhaluje, že hlavní hrdinku Six bude v krajině hry doprovázet postavička jménem Mono. Více o jejich možné bližší spolupráci, ale na pódiu designér Dave Mervik nezmínil a těžko předvídat, do jaké míry spolu bude moci tato dvojice postav spolupracovat.

Co už ale lze vyčíst přímo z ukázky lze, je to, že hra přinese větší množství lokací zasazených do exteriérů a tentokrát se do popředí dokonce dostanou i souboje. Těžko si ale představovat pokračování Little Nightmares jako regulérní akční titul, v němž se postavičky hráčů vyrovnají svému okolí. Napětí a strach z vlastní zranitelnosti stále bude hrát tu nejdůležitější roli.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru