Designér Spec Ops: The Line a kytarista NIИ zakládají studio

Autor Spec Ops: The Line a kytarista NIИ zakládají studio

Dělají něco pro fanoušky Lovecrafta. Čeká nás prý syntéza příběhu a hudby na poli her

Zdroj: Rainer Hosch
13. 8. 2021

Svět videoher vítá nové studio. Tým Eyes Out sídlící v Los Angeles založili hlavní autor Spec Ops: The Line Cory Davis a kytarista Robin Finck působící třeba v kapelách Nine Inch Nails a Guns N‘ Roses. Nové studio se prý skládá z vášnivých vypravěčů, kteří věří v mocné spojení hudby, příběhu a interaktivních zážitků. Ani Robin Finck přitom není ve světě videoher žádný zelenáč, pokud byste o jeho zkušenostech snad pochybovali. Podílel se na soundtracku ke hrám Observation nebo Serious Sam 4.

Vývojáři už pracují na svém prvním projektu a popisují jej jako pohlcující singleplayerový kosmický horor. Cory Davis ostatně není na poli strašidelných her žádným nováčkem. Podílel se také na titulech Here They Lie, Condemned 2: Bloodshot nebo F.E.A.R.: Extraction Point. Davis a Robin Finck se potkali při práci na PSVR hororu Here They Lie. A hned podle svých slov začali experimentovat s nějakými blíže neupřesněnými prototypy. V nadcházejících měsících se prý dozvíme o jejich chystaném titulu víc. Rozhodně to ale nepůsobí jako úplně tradiční mainstreamový produkt.

Ostatně jakousi… představu o jejich záměru a stylu nám dává opravdu velmi nezvyklé video, kterým se tým představil světu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru