Deathloop od autorů Dishonored se odkládá až na září

Ambiciózní novinka studia Arkane měla vyjít už příští měsíc. Nabírá ale další zpoždění

Zdroj: Arkane
8. 4. 2021
Název hry: Deathloop Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 14. 9. 2021 Platformy: , Žánr:

Další očekávaná hra hlásí zpoždění. Stylová akce Deathloop od Arkane Studios a Bethesdy dorazí na PC a PS5 později. Původně měla vyjít už 21. května, ale odkládá se na 14. září. Autoři se fanouškům omluvili s tím, že šlo samozřejmě o obtížné rozhodnutí a poděkovali komunitě za trpělivost.

Čas navíc potřebují jednoduše k tomu, aby vytvořili hru, jakou si přejí a zároveň zajistili bezpečné a zdraví prostředí pro své zaměstnance. Logicky se tak protahuje rovněž nejbližší možný termín, kdy se titul objeví na dalších platformách, protože Deathloop má roční časovou exkluzivitu.

Nejde o první odklad této slibné novinky. Původně měla vyjít už koncem loňského roku. V srpnu byla odložena na druhé čtvrtletí 2021 už v důsledku pandemie koronaviru. Pak vydavatel oznámil termín 21. května, ale ten už nyní neplatí, jak bylo řečeno.

Více podrobností o hře Deathloop najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím