Death Stranding, 505 Games, Sony Interactive Entertainment, Dojmy z Gamescomu: Death Stranding

Death Stranding na PlayStation 4 je plný hvězd

7 zajímavostí o hrách a hercích

29. 12. 2019

Na pulty obchodů právě dorazila dlouho očekávaná novinka Death Stranding. Hra je dostupná exkluzivně pro konzole PlayStation 4 a září v ní jedna hollywoodská hvězda vedle druhé. Tady je sedm zajímavostí, které jste nevěděli o Death Stranding, hrách a hercích. Těm v dnešní době vydělávají miliony nejen seriály a filmy, ale právě i hry dostupné pro různé konzole.

1. Mnoho NEJ hry Death Stranding

O tom, že byla hra Death Stranding dlouho očekávaným titulem, není pochyb. Tak předně, na kontě ji má japonský herní král Hideo Kodžima, který do tohoto akcí nabušeného příběhu dokázal dostat nejednu filmovou a seriálovou hvězdu. Hlavní postavu Sama Portera Bridgese ztvárnil Norman Reedus, tedy Daryl Dixon z Živých mrtvých. Jemu pak zdatně sekundují třeba „Hannibal” Mads Mikkelsen, Margaret Qually, Léa Seydoux či Lindsay Wagner. A ještě jedna zajímavost. Na Death Stranding se podílel i scenárista Guillermo del Toro.

2. Hvězdné obsazení

Ve hrách se už objevila celá řada dalších známých herců. Připomeňme například Elijaha Wooda v Legend of Spyro, Davida Bowieho v The Nomad Soul, Rona „Hulka” Perlmana z Falloutu anebo průvodkyni sérií Assain’s Creed, herečku Kristen Bell, u nás známou především rolí v detektivním seriálu Veronica Mars. Ve výčtu ale nechybí ani taková esa jako Willem Dafoe, Samuel L. Jackson, Gary Oldman, Vin Diesel, Liam Neeson nebo Marlon Brando.

3. Dokonalý zážitek na nejlepší konzoli

PlayStation 4 patří na absolutní špičku už mnoho let. To potvrzují jak prodejní čísla hardwaru, tak i fakt, že první sedmičku nejprodávanějších her letošního roku si můžete zahrát právě na PlayStation 4. K těm nejautentičtějším zážitkům přispívá bezkonkurenční ovladač DualShock 4. Na PS4 si také můžete užít virtuální realitu. PlayStation VR je nejprodávanější VR platformou na světě, a to zejména proto, že nabízí obrovskou paletu her a cena celého zařízení je řádově nižší oproti konkurenci i bez ústupků na kvalitě ze zážitku ve virtuálním světě.

4. Na zábavu nejste sami

Vklouznout do kůže Sama Portera, a jako správný superhrdina zastavit Příliv smrti, je jistě výzva. Zábavu na úplně jiném levelu si ale užijete také díky svým přátelům. Ano, Death Stranding má i multiplayer, prostřednictvím kterého si můžete se svými spoluhráči vyměňovat různé artefakty
a pomůcky.

5. Death Stranding offline i online

League of Legends, Counter-Strike, Hearthstone. Nejen tyto PC hity dokazují, že trendem, který v poslední době válcuje herní průmysl, jsou online hry. PlayStation svými exkluzivními tituly ale razí jinou cestu, když stále dává důraz na propracovaný zážitek pro jednoho hráče. Death Stranding je nicméně trochu jiný, a proto nabídne asynchroní multiplayer, kde budete potkávat ve své hře předměty a objekty umístěné ostatními hráči. Budete se brouzdat prostředím postapokalyptické Ameriky a nacházet ukazatele cest od jiných hráčů.

6. PlayStation = Největší herní komunita

U většiny titulů na PlayStationu 4 nechybí možnost hrát online, možná jste ale nevěděli, že to je právě konzole PS4, která se může pochlubit tou vůbec největší herní komunitou na světě. Pokud se rádi dělíte o své herní zážitky, nejlepší volbou je právě PlayStation, díky kterému je můžete sdílet například v rámci komunitních skupin na sítích.

7. Nejoblíbenější a nejprodávanější

A ještě jedno nej na závěr. Nejen největší komunita, ale také nejprodávanější konzole na světě. PlayStation 4 si zlatou příčku drží už hezkou řádku let a nehodlá na tom nic měnit ani nyní. Je to jen pár týdnů, kdy PS4 překonal rekordní hranici 100 milionů prodaných kusů.

Nahlásit chybu v článku

Komentáře nejsou povoleny.

Další články
Nahoru