Death Stranding, 505 Games, Sony Interactive Entertainment, Death Stranding může dostat rozšířenou verzi pro PS5

Death Stranding může dostat rozšířenou verzi pro PS5

Spekuluje se také o next-gen upgradu pro The Last of Us Part II a Final Fantasy VII Remake

27. 1. 2021
Název: Death Stranding Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , Žánr: Datum vydání: 8. 11. 2019

Pokud jste dosud nehráli Death Stranding a přitom po něm pokukujete, možná byste měli ještě chvíli počkat. Takový přibližně vzkaz poslal do světa insider s přezdívkou Navtra, který naznačil, že se chystá Death Stranding: Extended Edition pro PS4 a PS5. Poznamenal přitom, že pro stávající majitele nebude next-gen upgrade zdarma, ale budou za něj muset zaplatit.

Nejen nová grafika

Tak počkat, počkat, že by se v tomto případě muselo za lepší grafiku, vyšší rozlišení a větší framerate platit? Důvodem má být skutečnost, že rozšířená edice Death Stranding údajně nepřinese jen prostá audiovizuální vylepšení, ale také nový příběhový obsah.

Můžeme jen spekulovat, kam by se vyprávění mohlo dál ubírat. Death Stranding se v minulosti dočkal drobných obsahových přídavků, které byly inspirované sérií Half-Life nebo Cyberpunkem 2077 od studia CD Projekt RED. Na žádné velké DLC ale dosud nedošlo a ani tomu nic moc nenasvědčovalo. Spíš se zdálo, že se Kojima Productions vrhli na další projekt.

Míří The Last of Us Part II a Final Fantasy VII na PS5?

Tady se ale Navtra nezastavil a naznačil, že PS45 patch by mohla obdržet i hra The Last of Us Part II. Ví podle svých slov, že se na něm pracovalo. Ostatně spíš by nás překvapilo, kdyby něco podobného Naughty Dog neplánovali už s ohledem na to, jak na PS4 úspěšně přenesli z PS3 vylepšenou verzi prvního dílu.

V nedávné minulosti se podobně spekulovalo o možné PS5 verzi remaku Final Fantasy VII. Podle některých odhadů by po vypršení časové exkluzivity pro PlayStation 4 mohla hra vyjít současně na PC i PS5. Tak uvidíme. Ruku do ohně bychom za to nedali, ale současně se zdají být podobné zprávy poměrně uvěřitelné.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru