Death Stranding, 505 Games, Sony Interactive Entertainment, Death Stranding má údajně vyjít v listopadu

Death Stranding má údajně vyjít v listopadu

Oficiální informace jsou na spadnutí, ale ještě před nimi se objevila důvěryhodná spekulace

29. 5. 2019
Název: Death Stranding Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , Žánr: Datum vydání: 8. 11. 2019

Jen pár hodin před plánovaným odhalením nového videa, které většina hráčů považuje za jisté, se dozvídáme, že by Death Stranding měl vyjít 8. listopadu. Tvrdí to alespoň údajný únik z tchajwanského účtu PlayStationu na Facebooku.

Ale to není jediný zdroj. Se stejnou informací přišel i italský novinář Antonio Fucito. Stojí za zmínku, že Fucito už za sebou pár podobných úspěšných předpovědí má. Přesto prosím berte tyto informace s rezervou, jejich pravost nemůžeme nijak zaručit.

My sami netrpělivě čekáme na další oficiální informace, které vám pochopitelně obratem přineseme, jakmile se dozvíme nějaké podrobnosti. Zdrojem prvních informací bude pravděpodobně stream, který běží od včerejška na oficiální kanálu PlayStationu na Twitchi a kde se ve smyčce objevují otisky rukou a fragmenty záběrů ze hry.

Death Stranding, 505 Games, Sony Interactive Entertainment, Death Stranding má údajně vyjít v listopadu

Předobjednávka?!

V noci na středu se na americké verzi PlayStation Store krátce objevila možnost předobjednat si Death Stranding, včetně výpisu bonusů, které by případní zájemci získali. O úniku informovalo několik na sobě nezávislých zdrojů, které se navíc pochlubily screenshoty přímo z prostředí PlayStationu. Vedle krátkého popisu hry, který mluví o záchraně světa, tak víme, že k předobjednávce bude jako bezplatný bonus dynamické pozadí a zlatá výstroj hlavního hrdiny Sama Bridgese. Po kliku na tlačítko "Předobjednat" se však objevila pouze modrá stránka, takže zatím nemáme potvrzenou ani cenu, ani datum vydání, o kterém se dosud pouze spekuluje.

Zprávu budeme průběžně aktualizovat

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru