Daytona se oficiálně vrací do série Gran Turismo

Slavný okruh bude mít nejspíš jinou podobu, než jak jej hráči znají ze starších dílů

Zdroj: GT6/Polyphony Digital
13. 1. 2022
Název hry: Gran Turismo 7 Vývojář: Datum vydání: 4. 3. 2022 Platformy: , Žánr:

Do série Gran Turismo se vrací slavný okruh Daytona International Speedway, oznámilo studio Polyphony Digital. Ikonická trať byla naposledy součástí hry Gran Turismo 6 z roku 2013 pro konzoli PlayStation 3. Americký závodní komplex na Floridě se vůbec poprvé v sérii objevil ve hře Gran Turismo 5, respektive jejím prologu z roku 2007 i pozdější plné verzi.

I když se už dříve okruh mihl v některých marketingových materiálech pro GT7, fanoušci stále netrpělivě čekali na oficiální potvrzení. Naopak ve hře Gran Turismo Sport populární trať chyběla a hráčům zjevně scházela. Dříve byla vždy k dispozici ve dvou variantách. Spekuluje se, zda do GT7 dorazí areál v upravené podobě reflektující změny z roku 2020, případně opět v dalších modifikacích. První náhled dává tušit, že to bude aktualizovaná verze.

Celkově má Gran Turismo 7 nabídnout před 90 tratí. Skutečná Daytona funguje od roku 1959 a hostí šampionát NASCAR, ale také další motoristické závody.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím