Days Gone a další hry od Sony míří na PC

Days Gone a další hry od Sony míří na PC

Gran Turismo 7 bylo odloženo na příští rok. Ratchet & Clank pro PS4 bude zdarma

Zdroj: Sony
23. 2. 2021

Informací o VR nové generace nášup novinek od Sony nekončí. Šéf divize Sony Interactive Entertainment Jim Ryan prozradil několik dalších velmi zajímavých aktualit, které si probereme v rychlém improvizovaném textovém souhrnu.

Odklad závodů Gran Turismo 7

Závodní hra Gran Turismo 7 byla odložena na rok 2022, prozradil Jim Ryan v rozhovoru pro magazín GQ. Důvodem jsou podobně jako v mnoha jiných podobných případech komplikace spojené s koronavirem. Některé klíčové části produkce se údajně v posledních měsících zpomalily a Sony nám poskytne další informace, jakmile budou k dispozici. Ryan naopak ujistil, že Horizon Forbidden West má vyjít letos.

Days Gone a další exkluzivity míří na PC

Ve stejném rozhovoru Jim Ryan uvedl, že Sony vydá své další hry na PC. Připouští přitom, že přístup Sony se v tomto ohledu změnil. Ryan vidí v portech příležitost ukázat skvělé hry od Sony širšímu publiku, a samozřejmě tak získat i další zdroj potenciálních příjmů. První na řadě má být po loňském Horizon Zero Dawn zombie open world Days Gone. Na něj prý dojde už na jaře. Žádné další hry Ryan konkrétně nejmenoval. Původně přitom Sony tvrdila, že se nechystá uvádět své hry na PC pravidelně.

Ratchet & Clank pro PS4 bude v březnu zdarma

Společnost Sony ústy Jim Ryana na PlayStation Blogu oznámila, že v rámci iniciativy Play At Home bude rozdávat nějaké digitální dárky svým zákazníků. Loni takto obdarovala fanoušky hrami Uncharted: The Nathan Drake Collection a Journey. Letos má přijít další várka titulů, přičemž už od 1. března bude k dispozici Ratchet & Clank z PS4.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru