The Last of Us Part II, Sony Interactive Entertainment, Dávejte si pozor na další spoilery z The Last of Us Part II

Dávejte si pozor na další spoilery z The Last of Us Part II

Nové neoficiální záběry vám mohou zkazit celý příběh. Vypustil je zhrzený zaměstnanec?

Zdroj: Naughty Dog
27. 4. 2020
Název: The Last of Us Part II Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 19. 6. 2020 Platformy: Žánr: Datum vydání: 19. 6. 2020

Podruhé v krátké době po sobě se na internetu objevily nové neoficiální záběry ze hry The Last of Us Part II. Pokud si nechcete pokazit zážitek z příběhu, dávejte dobrý pozor, do jakého textu se začtete nebo jaká videa si pustíte. Ti, kteří se na uniklé materiály podívali, upozorňují, že obsahují zásadní spoilery. Na neoficiálních záběrech jsou vidět nová místa i důležité cutscény, které vyzradí klíčové části příběhu.

I když byl materiál stažen z YouTube, pochopitelně jej není problém dohledat jinde a můžete na něj narazit i nechtěně. Vzhledem k tomu, jak dlouho na hru čekáme, by byla obrovská škoda si na poslední chvíli zážitek pokazit. Mezitím čekáme na rozhodnutí společnosti Sony a vývojářů ze studia Naughty Dog, kdy titul po nedávném odkladu vyjde a zda se třeba nejprve neobjeví jen jeho digitální verze. Definitivní rozhodnutí podle posledních informací stále nepadlo, ale autoři původně nechtěli dělat mezi zákazníky žádné rozdíly.

Spekuluje se, že videa a spoilery poslal do světa nespokojený zaměstnanec Naughty Dog, který má nějaký finanční spor se studiem, ale tato informace zatím nebyla potvrzena. Pokud z nějakého důvodu bez spoilerů nemůžete být, výtah zjištěných informací najdete třeba na webu VG247 nebo Reseteře, ale my vás chtěli před potenciálně škodlivým materiálem spíš varovat v domnění, že byste mohli na něco z toho narazit omylem a bylo by vám líto, že jste informace znát dopředu nechtěli.

Poslední týdny se také čile diskutuje o další PS4 exkluzivitě – hře Ghost of Tsushima. The Last of Us Part II mělo vyjít 29. května a momentálně žádný termín nemá. Samurajský open world od Sucker Punch Productions má ale termín vydání vzdálený jen necelý měsíc od zrušeného releasu The Last uf Us Part II. Mnoho hráčů si tak logicky klade otázku, zda se nezpozdí také mongolská invaze na japonský ostrov Cušima.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru