Twisted Metal, Další zdroje tvrdí, že se pracuje na nové hře Twisted Metal

Další zdroje tvrdí, že se pracuje na nové hře Twisted Metal

Má doprovodit chystaný televizní seriál. Informaci Hendersona podporují Grubb a VGC

Zdroj: Sony
10. 9. 2021
Název: Twisted Metal

Jedna z her, o níž se říkalo, že by se potenciálně mohla objevil na včerejší akci PlayStation Showcase 2021, bylo pokračování série Twisted Metal. Nakonec na něj nedošlo, ale skoro ve stejnou dobu přitom stejně hra přišla na přetřes. Redaktor magazínu GamesBeat Jeff Grubb ve svém pořadu na Giant Bomb prohlásil, že hra je ve vývoji a má doprovodit oficiálně potvrzenou seriálovou adaptaci Twisted Metal.

Spekulace o novém titulu z této série se totiž objevily už minulý měsíc a do světa je vypustil známý insider Tom Henderson s tím, že naznačil Twisted Metal na rok 2023.

Není přitom jediný, kdo to tvrdí, stejnou informaci má z vlastních zdrojů také magazín Video Games Chronicle. Projekt má být teprve na začátku. Grubb také poznamenal, že to vypadá, že projektu se neúčastní původní autor hry David Jaffe. Což by s ohledem na nedávné události nebylo překvapením. Spekulace o novém titulu z této série se totiž objevily už minulý měsíc a do světa je vypustil známý insider Tom Henderson s tím, že naznačil Twisted Metal na rok 2023.

Obvykle dobře informovaný Jaffe v reakci na to prohlásil, že o tom nic neslyšel a nevěří tomu, že je nová hra ve vývoji. Přiznal, že by ho velice mrzelo, kdyby se ukázalo, že je to pravda a Sony ho neoslovila, i když teď možná není u PlayStationu tak oblíbený. Zjevně je přesvědčený, že by mu dala firma minimálně vědět. Podobně jako v případě chystané seriálové adaptace, o níž se také dozvěděl, a Sony ho propojila s lidmi, kteří ji chystají.

Jaffe: Po Destruction AllStars? Nevěřím

Jaffe nevěří, že by ho PlayStation zcela odstřihl, i kdyby šlo jen o publicitu, aby mohli říct, že byl do projektu nějak zapojen. Dodal, že o nové hře Twisted Metal nic neslyšel oficiálně ani neoficiálně, a že přitom z doslechu zná spoustu zákulisních věcí, o nichž by vědět neměl. Což by ale potenciálně také mohl být důvod, proč mu Sony nic neřekla. Protože se rád o tyto věci dělí s fanoušky.

Nové hře nevěřil také kvůli malému úspěchu Destruction AllStars. Zjevně si nemyslí, že by Sony tak krátce po sobě zkoušela něco podobného s další akční hrou s auty. O chystané seriálové adaptaci toho naopak ví podle svých slov hodně, ale nemůže o tom mluvit. Seriál byl oznámen v květnu 2019. Scénář mají napsat autoři Deadpoola a Zombielandu Rhett Reese a Paul Wernick. Více podobností o něm najdete v našem starším článku.

Twisted Metal, Další zdroje tvrdí, že se pracuje na nové hře Twisted Metal

Twisted Metal v kostce

První díl, který vytvořil David Jaffe, měl premiéru v roce 1995. Ten poslední vyšel v roce 2012 na PS3. Série prodala podle starších dat přinejmenším 5 milionů kopií a dočkala se i několika spin-offů. Fanoušci se mohli rovněž začíst do komiksu Twisted Metal a ještě před seriálem se otevřeně mluvilo o filmové adaptaci. Z těchto plánů však nakonec sešlo.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru