Bleeding Edge, Xbox Game Studios, Další únik. Autoři DmC a Hellblade představí novou akci

Další únik. Autoři DmC a Hellblade představí novou akci

Slovenský web Xboxer odhalil první video ze hry Bleeding Edge od studia Ninja Theory

7. 6. 2019
Název: Bleeding Edge Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 24. 3. 2020 Platformy: , Datum vydání: 24. 3. 2020

Britské studio Ninja Theory má na kontě známé hry jako Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West, DmC: Devil May Cry nebo z nedávné doby Hellblade: Senua’s Sacrifice. Loni v červnu na E3 Microsoft oznámil, že talentovaný tým koupil. A po roce tu máme první ovoce nového partnerství. Studio má představit další hru nazvanou Bleeding Edge. Jenže na multiplayer zaměřený titul se objevil na internetu předčasně. K dispozici je dokonce uniklý trailer.

Technický alfatest odstartuje už 27. června.

Microsoft hru slavnostně představí v neděli na své konferenci věnované Xboxu. Jenže už o ní mluví většina herních médií. Situace je o to zajímavější, že zprávu poslal do světa slovenský web Xboxer. Příslušnou ochrannou známku na Bleeding Edge si tým zaregistroval dokonce už minulý rok. Trailer má pocházet z důvěryhodného zdroje a demonstruje titul jako kooperativní bojovku, v níž se hráči rozdělí na dva týmy po čtyřech.

Každý hrdina bude mít k dispozici unikátní schopnosti a zbraně, přičemž akce se specializuje především na boj zblízka, nicméně chybět nebudou ani střelné zbraně. Hra nás zavede do futuristického pestrobarevného světa a velmi pravděpodobně si už brzy budou moci první šťastlivci Bleeding Edge sami osahat. A nemyslíme tím jen tady v Los Angeles na E3. Technický alfatest odstartuje už 27. června.

 

Slovenský web Xboxer má na kontě velký úlovek, protože o jeho exkluzivním odhalení píše drtivá většina největších herních médií po celém světě, i když třeba Polygon zaměnil zemi původu za Švédsko. Z minutové upoutávky lze rovněž usuzovat, že do akce půjde zapojit podobně jako třeba v bojovce Mortal Kombat nějaké prvky z interaktivního prostředí a využít je ve svůj prospěch.

Ninja Theory jsou jedním z mnoha studií, které Microsoft v posledním roce přidal do svého portfolia. Bude nepochybně zajímavé sledovat, které další týmy už na letošní E3 přivezou nějaké first party exkluzivní novinky. Lidé z Ninja Theory se ale nechali opakovaně slyšet, že chtějí i nadále tvořit hry na pomezí nezávislé a AAA produkce, jaké mají jejich fanoušci rádi.

Na základě dosavadní politiky Microsoftu lze předpokládat, že hra zamíří na Xbox a PC.

Pod Bleeding Edge bude ostatně podepsaný i Rahni Tucker, který měl na starost soubojovou část zmíněných DmC: Devil May Cry. Na základě dosavadní politiky Microsoftu lze předpokládat, že hra zamíří na Xbox a PC. První zmínka o názvu Bleeding Edge se objevila už loni a další spekulace pak v nedávné době proudily na fórech 4chan a Resetera.

Podle nich má být titul ve vývoji už dlouhých šest let. Na druhé straně se tu objevily i zmínky, které nemusí být pravdivé, nebo stále platné. Mluví se v nich například o příběhové kooperaci pro čtyři hráče, 18 úrovních a 6 unikátních lokacích. Na konci každé z nich měl být souboj s bossem, což zní spíš jako PvE akce na způsob kooperativní části Battlebornu.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru