Další skateboardista mluví o Tony Hawk’s Pro Skater 2020

Další skateboardista mluví o Tony Hawk’s Pro Skater 2020

Jason Dill rovněž „oznamuje“ pokračování série Skate. Novinka prý ale vyjde jen na mobily

Zdroj: Activision
5. 5. 2020

Vzhledem k tomu, že dosud poslední díl série Tony Hawk’s Pro Skater vyšel v roce 2015, mluví se o možném nástupci poměrně dlouho. Poslední velkou vlnu spekulací zvedlo vyjádření insiderky s přezdívkou Sabi, která o chystaném pokračování mluvila loni v listopadu, aby na její slova postupně navázali další insideři, hudebníci z kapely The Death Set nebo profesionální skateboardisté. Koncem roku 2019 to byla Lizzie Armanto, která uvedla, že bude součástí nové hry, momentálně vznikající v Activisionu, a nyní přináší důkaz další profík Jason Dill. Společným jmenovatelem jejich nedisciplinovanosti vůči smlouvám o mlčenlivosti je vidcast The Nine Club, který se vedle informací ze zákulisí skateboardové scény stává poměrně zajímavým zdrojem herních klepů. Jason Dill navíc nemluvil jen o novém Tony Hawkovi, ale odtajnil i plány Electronic Arts ohledně série Skate.

„Hej, chlapi, slyšeli jste, že se na rok 2020 chystá nový Tony Hawk’s Pro Skater,“ vypálil Jason Dill v rozhovoru ve zmiňovaném vidcastu The Nine Club. Oba moderátoři – Chris Roberts a Roger Bagley – přitom nebyli jeho otázkou nikterak šokováni a potvrdili, že už o hře slyšeli. Dill nicméně nezašel k žádným detailům a pouze potvrdil, že on sám součástí hry nebude, i když neskrýval svůj zájem. „Postaral jsem se, aby tam bylo aspoň moje prkno, protože se toho chci taky nějak účastnit,“ řekl Dill a pokračoval historkou o prvním díle slavné série a okolnostech, za jakých se k ní dostal.

Napsala mi pak nějaká paní a řekla, že chtějí udělat mobilní verzi Skate 3, takže jsem ji napsal zpět a zeptal se, co tam má dál.

Co se týče konkurenční značky Skate od Electronic Arts, byl ve výsledku mnohem konkrétnější a nešetřil sprostými slovy. Do velké míry tak vyjádřil postoj fanoušků, kteří s prací EA – pokud na Dillova slova dojde – zřejmě nebudou úplně spokojení. „Asi před deseti měsíci mi zavolali lidi z EA. Řekli mi, že si chtějí popovídat o hře Skate a já řekl – jasně. Napsala mi pak nějaká paní a řekla, že chtějí udělat mobilní verzi Skate 3, takže jsem ji napsal zpět a zeptal se, co tam má dál,“ popisuje Dill. Nedokázal se totiž smířit s představou, že další pokračování série, které se stal v minulosti součástí, bude určené pouze pro mobilní zařízení. „Hele, řeknu to jednoduše, nikdo nechce vaší stupidní mobilní hru, udělejte Skate 4, dop*dele,“ přidává Dill. Nakonec dojde k tomu, že nabídku odmítl a vyjádřil nepochopení nad tím, proč EA není ochotná zapracovat na plnohodnotném titulu, který by se vyrovnal ostatním hrám, na kterých v EA pracují.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru