Starfield, Bethesda Softworks, Další prezentace Starfieldu je prý na spadnutí

Další prezentace Starfieldu je prý na spadnutí

Po náznacích ze začátku roku přichází se zprávou šéfredaktor Video Games Chronicle

Zdroj: Bethesda
27. 2. 2023
Název: Starfield Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 6. 9. 2023 Platformy: , Žánr: Datum vydání: 6. 9. 2023

Když zástupci Microsoftu v průběhu ledna lákali na svůj Xbox Developer_Direct, potvrdili, že na akci nebudou mluvit o Starfieldu. Očekávaná hra od Bethesdy se totiž má podle dřívějších vyjádření dočkat vlastní prezentace, ne tak vzdálené již proběhnuvšímu Directu. Můžeme očekávat, že se po odkladu z loňského listopadu konečně dozvíme nové datum vydání a pravděpodobně nám lidé z Bethesdy ukážou další část hry, jenže kdy se tak stane? Březen klepe na dveře, a i když stále můžeme mluvit o tom, že je začátek roku, ve vzduchu je cítit mírná nervozita. Opadnout by však měla už opravdu brzy, možná už tento týden, jak naznačuje Andy Robinson, šéfredaktor uznávaného magazínu Video Games Chronicle.

„Slyšel jsem, že oznámení prezentace Starfieldu je na spadnutí,“ napsal Robinson už v pátek na svůj Twitter a kromě fanoušků jeho příspěvek komentovali i další kolegové novináři. Obvykle podobně dobře informačně vybaven to byl napříkald Jez Corden, který očividně vtipkoval a víceméně naznačil, že i on o akci něco ví. Tím, že v poklidu proběhnul víkend a přišlo pondělí, je očekávání ještě větší, finální slovo je ale na Bethesdě a Microsoftu. Naposledy se o Starfieldu oficiálně mluvilo v polovině loňského prosince, kdy vedoucí designér questů Will Shen odpovídal na dotazy fanoušků. Vysvětloval například, jak to bude s náhodnými setkáními v herním světě nebo ke kolika frakcím se budou moci hráči připojit.

Kromě první velké ukázky z vlastního hraní jsme toho ale ze Starfieldu zatím neviděli mnoho a vidina deset patnáct minut trvající ukázky se nám zdá jako poměrně příjemná. Zvlášť, pokud platí všechny předchozí informace o množství planet, které lze navštívit a obsahu, čekajícího na hráče, právě z toho obyčejného procházení hrou bychom v tuhle chvíli chtěli vidět nejvíc. A hádám, že to podobně máte i vy, pokud třeba ještě s ohlédnutím na předchozí hry Bethesdy váháte, jaký Starfield vlastně bude.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru