Red Dead Redemption, Rockstar Games, Další náznak remasteru Red Dead Redemption?

Další náznak remasteru Red Dead Redemption?

Na webu Rockstaru se našlo nové logo populárního westernu. Oznámení může přijít brzy

Zdroj: Rockstar Games
28. 7. 2023
Název: Red Dead Redemption Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr:
Datum vydání:
17. 8. 2023 (Switch, PlayStation 4)

Znovu se nám vracejí spekulace o remasteru Red Dead Redemption. Už delší dobu se množí neoficiální zprávy, že Rockstar pracuje na nějaké vylepšené verzi. Teď fanoušci věří, že další stopy našli přímo na oficiálním webu studia. Insider Tez2, který se specializuje na informace o Rockstaru, upozornil na Twitteru na nové logo s kódovým označením RDR1RSP, které přichází s nadtitulkem Rockstar Games Presents. I když Tez2 nenabízí další podrobnosti, hráči berou informace od něj velice vážně, protože už v minulosti dokázal, že se na jeho zprávy mohou fanoušci spolehnout. Update: Jak jsme byli správně upozorněni v diskuzi, nové logo ve skutečnosti zřejmě není úplně nové. Spíš jde o nový upload s novým kódovým označením. Nicméně Tez2 argumentuje na Twitteru i dalšími změnami, které měly proběhnout na webu, a naznačují podle něj možný příchod remasteru.

Tato domnělá nová verze, zdá se, prošla nedávno i ratingem v Jižní Koreji, jak jsme vás už upozorňovali. Již v minulosti se spekulovalo, že by remaster mohl být oznámen v srpnu. Naznačil to Colin Moriarty v podcastu Sacred Symbols. Teoreticky by šlo ukázat na Gamescom, ale zrovna Rockstar může takový projekt oznámit v úplně kdykoli.

Nemá v tuto chvíli smysl spekulovat, jak důkladné přestavby se může možná nová verze dočkat a jak hluboko půjdou úpravy. Doufejme ale, že ji dostane lepší péče než Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, jestliže se neoficiální zprávy potvrdí.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru