Další herní firmy oznamují své nadcházející akce

Další herní firmy oznamují své nadcházející akce

Na vlastní show se chystá Nintendo, Nacon i Devolver Digital. Připomeňte si i ty ostatní

Zdroj: Daedalic Entertainment
3. 6. 2021

Kalendář na červen se nám začíná pomalu, ale jistě zaplňovat. Jízdní řád jednotlivých akcí a konferencí je čím počtenější. V posledních hodinách se ozvaly další společnosti, které avizují své plány na nadcházející týdny.

Jako první přijde z nově avizovaných show na řadu Devolver Digital. Ten plánuje svou akci k E3 na 12. června. V přípravě má například tituly Shadow Warrior 3, Weird West nebo The Talos Principle 2.

Nintendo naplánovalo svůj E3 Direct na 15. června, jak se už dříve spekulovalo. Čeká nás přibližně 40 minut zaměřených na hry, z nichž většina vyjde ještě letos. Poté bude následovat už tradičně Treehouse Live, který bude prezentovat přibližně tři hodiny gameplayů. V této souvislosti se nejčastěji mluví jako o potenciálních kandidátech o hrách jako The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, Bayonetta 3, Metroid Prime 4, Splatoon 3 nebo nových Pokémonech. Ještě před E3 ale může výrobce představit nový spekulovaný Switch Pro. Některé indicie ukazovaly dokonce už na dnešek.

 

Na svou show se ale chystá rovněž francouzský Nacon. Jeho akce Nacon Connect, která měla loni premiéru, se letos uskuteční 6. července. Těšit se prý můžeme na vzrušující oznámení, ukázky z her, zvláštní hosty i epické spolupráce. Akci bude možné sledovat na YouTube i na Twitchi a připadá na 19 hodin našeho středoevropského času.

Nacon tu bude ukazovat hry Test Drive Unlimited Solar Crown, The Lord of the Rings: Gollum, Blood Bowl 3, Steelrising, nové WRC, RiMS Racing nebo Vampire: The Masquerade – Swansong. S jistotou se dočkáme také odhalení nových titulů a mluvit se nepochybně bude i o herních periferiích, které rovněž patří do portfolia Naconu.

Dokonce ještě před E3 se uskuteční Summer Game Fest, respektive akce Kickoff Live, která proběhne 10. června. Mezi Kickoff Live z produkce Summer Game Festu a E3 se 11. června vklínil ještě Koch Primetime. Pak už od 12. do 15. června následuje E3 a její konference. Jak už nějakou dobu víme, v rámci E3 uspořádá své show hned několik společností. Ubisoft Forward připadá na 12. června a společná akce Xboxu a Bethesdy na 13. června. PC Gaming Show a Future Games Show se také uskuteční 13. června.

Jako první, dokonce ještě před E3, bude představen nový Battlefield. Stane se tak 9. června v 16 hodin. Komplexní akce EA Play Live se ale naopak uskuteční až 22. července, tedy později než obvykle.

Podobných show je ale ještě mnohem víc. Kompletní seznam takových akcí najdete třeba zde.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru