Další akce Microsoftu bude už ve čtvrtek

Další akce Microsoftu bude už ve čtvrtek

Vystoupí na ní vývojáři ze studií Double Fine, Obsidian, Ninja Theory, Rare. Dojde na E3 resty?

Zdroj: Microsoft
14. 6. 2021

Jako kdyby včerejší náklad novinek v podání Microsoftu nestačil, oznámil redmondský gigant, že chystá další akci. A to už na tento týden. Ve čtvrtek 17. června se dočkáme show, na níž budou hovořit vývojáři ze studií Double Fine, Obsidian, Ninja Theory, Rare a další.

Akce odstartuje v 19 hodin našeho času a objeví se na ní také autoři z řad externích partnerských studií. Hráče to zaujalo především proto, že by se tak mohlo mluvit o hrách, které se přímo na E3 neobjevily. Platí to například pro Everwild od Rare, ale možná přijde na přetřes jen Sea of Thieves.

Může se mluvit o hrách pro rok 2023

Obsidian by mohl zase něco prozradit na konto loni představeného RPG Avowed. Autoři nedávno řekli, že na E3 nebudou, ale tvrdě podle svých slov na hře pracují a naznačili, že by ji mohli ukázat už brzy. Takhle brzy? Ukazovat možná ne, ale něco k ní říct mohou. Připomenu, že titul je zasazen do světa Pillars of Eternity a má mít údajně svět větší než Skyrim.

Ninja Theory zase mohou mluvit o Senua’s Saga: Hellblade II. Novinář Jeff Grubb z magazínu VentureBeat aktuálně uvedl, že se domnívá, že Senua’s Saga: Hellblade II, ale i další jmenované hry vyjdou v roce 2023. Je to podle něj případ Avowed, Fable, Perfect Dark, Everwild, Contraband, další hry od inXile, Compulsion i studia The Coalition, které pracuje na titulu mimo sérii Gears of War.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru