Cyberpunk 2077, CD Projekt, Cyberpunk 2077 zůstane v Xbox Storu, ale nabízí vrácení peněz

Cyberpunk zůstane v Xbox Storu, ale nabízí vrácení peněz

Microsoft bude také vracet peníze hráčům, kteří o to požádají. Hra ale bude dál v prodeji

Zdroj: CD Projekt RED
18. 12. 2020
Název: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 10. 12. 2020

Microsoft prostřednictvím svých sociálních sítí oznámil, že bude nabízet plné vrácení peněz za digitální verzi Cyberpunku 2077 pro Xbox bez dalších podmínek všem, kteří o něj požádají. Hra tu na rozdíl od PlayStation Storu zůstává nadále v prodeji. Microsoft uvedl, že chce zajistit, že každý hráč dostane zážitek, který na Xboxu očekává.

Výrobce konzole prý dobře ví, že vývojáři CD Projektu usilovně pracovali, aby vydali Cyberpunk za mimořádných okolností. Ale také si Xbox uvědomuje, že někteří zákazníci jsou nespokojení se současnou verzí a zážitkem, který zprostředkovává na starších konzolích. Ten, kdo si hru koupil a nechce ji vrátit, samozřejmě může nadále hrát a tyto skutečnosti ho nijak neovlivní.

Microsoft prý dosud umožnil vrácení peněz velké většině hráčů, kteří o to požádali. Podobně jako u PlayStationu je možné digitální verzi “reklamovat” na speciální stránce. Microsoft zatím neřekl, dokdy bude možné o vrácení peněz žádat. Jak už jsme psali dopoledne, šéf CD Projektu Adam Kicinski pro agenturu Reuters prohlásil, že o stažení Cyberpunku pro Xbox z digitální distribuce s Microsoftem v tuto chvíli nejednají.

CD Projekt se ke stažení titulu z PlayStation Storu vyjádřil už ráno. Uvedl, že dočasné pozastavení podeje digitální PS4 verze je společným rozhodnutím studia a Sony. Krabicová verze se nadále prodává a její distribuce není nijak omezena. Tým také znovu ujistil, že digitální a fyzické verze budou dál dostávat pravidelné opravy. Každý, kdo nechce na updaty čekat a přeje si hru vrátit, má nyní podle autorů možnost. CD Projekt usilovně pracuje na tom, aby se Cyberpunk 2077 co nejdřív na PlayStation Store zase vrátil.

Další podrobnosti o celém problému najdete v našem ranním tématu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru