Halo (seriál), Cortanu bude v Halo hrát hvězda seriálu Californication

Cortanu bude v Halo hrát hvězda seriálu Californication

Televizní série z produkce Stevena Spielberga představila další postavy a jejich představitele

5. 8. 2019
Název: Halo (seriál)

Britská herečka Natascha McElhone se proslavila rolí v seriálu Californication. Zahrála si tu partnerku Hanka Moodyho (David Duchovny). Znát ji ale můžete třeba i z filmu Truman Show, ve kterém zazářil Jim Carrey. Teď se stane jednou z hlavních postav připravovaného seriálu na motivy ságy Halo. Zahraje si vědkyni Catherine Halsey, ale především umělou inteligenci vystupující jako digitální krasavice Cortana. Ve světě sci-fi přitom není žádným nováčkem. Po boku George Clooneyho se objevila v hollywoodské adaptaci Solaris režiséra Stevena Soderbergha.

Produkční společnost Showtime ale odhalila celou řadu dalších herců. Bokeem Woodbine nominovaný na Emmy za roli v seriálu Fargo se ujme Spartana jménem Soren-066. Ten se má dostat do nějakého blíže neupřesněného konfliktu se samotným Master Chiefem. Indická herečka Shabana Azmi bude hrát admirálku Margaret Parangosky. Seriál ale vesmír Halo rozšíří také o postavy úplně nové, které se dosud v žádném jiném příběhu neobjevily. V tuto chvíli víme minimálně o třech z nich.

Britský herec Bentley Kalu přijme identitu Spartana s označením Vannak-134. Má figurovat jako zástupce Master Chiefa. Britská herečka Natasha Culzac, která se objeví také v připravovaném seriálu podle Zaklínače, bude v Halo v budoucnu známá jako Spartan Riz-028. Spartan Kai-125 pak bude hovořit hlasem americké herečky Kate Kennedy.

Seriál Halo má mít 10 epizod a začne se natáčet v maďarské metropoli Budapešti ještě letos na podzim. Premiéru by měl mít v prvním čtvrtletí roku 2021.

Už v minulosti jsme se přitom dozvěděli, že Yerin Ha si zahraje šestnáctiletou dívku Quan Ah. Hlavní role samotného Master Chiefa připadla kanadskému herci Pablo Schreiberovi. Znát ho můžete třeba z filmu Dokonalá loupež. Mnohem slavnější je ale jeho nevlastní bratr Liev Schreiber, který by byl pravděpodobně ještě zajímavější volbou.

Seriál Halo má mít 10 epizod a začne se natáčet v maďarské metropoli Budapešti ještě letos na podzim. Premiéru by měl mít v prvním čtvrtletí roku 2021. Tvůrci seriálu na sebe už před časem upozornili “skromným” přirovnáním, když prohlásili, že by měl nový televizní projekt mít takový potenciál jako Star Trek.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru