Čínské RPG Wukong se ukázalo v nových záběrech

Nvidia ukázala osm minut z gameplaye v nejvyšší kvalitě. Další video nabídlo cutscény

Zdroj: Game Science
20. 8. 2022
Název hry: Black Myth: Wu Kong Vývojář: Vydavatel: Žánr:

Akční RPG Black Myth: Wukong, které vyvíjí čínské studio Game Science, si rozhodně nemůžu stěžovat na nedostatek pozornosti. Tu hra vzbudila svým grafickým zpracováním, zasazením, soulslike stylem nebo příběhem Opičího krále. Není tedy divu, že se na hru řada hráčů těší, ale zatím bohužel neznáme datum vydání. Vývojáři však pravidelně všechny zájemce lákají novými záběry, přičemž i tentokrát byli opět štědří. Po delší době se znovu připomněli, a to hned dvěma ukázkami.

S první ukázkou přišla exkluzivně Nvidia a je jí další úryvek ze samotného hraní, tentokrát osmiminutový. Video je ve 4K a celkově nabízí ten nejlepší možný pohled na hru. Nvidia se v ukázce s označením „4K RTX ON“ kromě rozlišení samozřejmě chlubí i DLSS a ray tracingem.

Podíváme se do lesního prostředí, lehce si zabojujeme a můžeme spatřit i rozhraní hry, ovšem v čínštině. Vrcholem této ukázky je souboj s bossem, jenž připomíná jakéhosi nelétavého draka s elektrizujícími útoky. Navíc můžeme nově spatřit používání magie.

Druhou ukázku zveřejnili vývojáři přímo na oficiálním kanálu. Tou je pro změnu více než šest minut z in-game cutscén, v nichž máme možnost vidět zcela poprvé další postavy, s nimiž se ve hře setkáme. Tato ukázka je doplněna i o anglické titulky, a tak se můžeme dozvědět i něco málo z příběhu hry. Hra vzniká na Unreal Engine 5 a zamíří na PC i konzole nové generace, s přesným datem vydání se však vývojáři zatím nesvěřili. Více o hře si můžete jako vždy přečíst v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

13

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru