Dark Deception: Monsters & Mortals, Glowstick Entertainment, Chystá se další crossover DLC inspirované Silent Hillem

Chystá se další crossover DLC inspirované Silent Hillem

Tentokrát se slavný horor od Konami spojí se hrou Dark Deception: Monsters & Mortals

Zdroj: Behaviour Interactive
30. 1. 2021
Název: Dark Deception: Monsters & Mortals Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 2. 11. 2020

Byl oznámen nový Silent Hill. Chvíle napětí. V podobě rozšíření pro hru Dark Deception: Monsters & Mortals. Počítáme do deseti. Výdech. Miluju tě, Konami, ty víš, jak na nás… 

Dark Deception: Monsters & Mortals je multiplayerový horor pro čtyři hráče od studia Glowstick Entertainment, který se na Steamu těší slušné oblibě. Utkávají se v něm monstra a smrtelníci, jak už název napovídá, a v jednom z módů se přeživší snaží uniknout před příšerou podobně jako v Dead by Daylight.

Titul vyšel loni v listopadu a již dříve se dočkal crossover DLC Monstrum podle stejnojmenné hry od studia Team Junkfish, které právě pracuje na druhém díle. Expanze přinesla nové postavy i mapu. Něco podobného zřejmě můžeme očekávat i tentokrát.

Zdá se, že se hra nově rozroste o postavy ze Silent Hillu. Podrobností se nám nedostává, ale na základě teaseru by se mohlo jednat o Pyramid Heada a králíka Robbieho. Je docela dobře možné, že se objeví i hrdinové z této ságy a celé nové prostředí inspirované Silent Hillem. DLC vyjde už v únoru.

Silent Hill je i v Dead by Daylight

Nejde přirozeně o první podobné rozšíření inspirované Silent Hillem. Loni jsme se do Silent Hillu vrátili v expanzi pro asymetrický multiplayerový horor Dead by Daylight.

Pokud by vás hra Dark Deception: Monsters & Mortals zajímala, prodává se za sympatických 8 eur a DLC Monstrum teď stojí přibližně 4 eura. Fanoušci na oznámení reagují různě. Někdo je spoluprací nadšený, jiným přijde zcela mimo, případně nadávají na to, že Konami místo tohoto nepředstaví plnohodnotnou hru.

I když na oznámení spekulovaného soft rebootu stále čekáme a crossover DLC pro úplně jinou hru asi fanouškům dech nevyrazí, pořád je to lepší než třeba výherní automat inspirovaný Silent Hillem

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru