Chybí vám spoluhráč? Můžete si ho najmout

Chybí vám spoluhráč? Můžete si ho najmout

Pohledné ženy s příjemným hlasem a vypilovaným skillem nabízí své služby

21. 3. 2019

Nepochybně se vám už někdy stalo, že jste měli chuť si zahrát nějakou hru v multiplayeru a neměli jste s kým. Žádný z kamarádů nebyl po ruce, nikdo známý s vámi nechtěl zkusit stejný titul. Tenhle problém má v Číně velmi jednoduché řešení. Pokud si chcete zahrát s někým, kdo to myslí vážně, a nechcete se spoléhat na matchmaking a náhodně zvolené parťáky, můžete si podle magazínu Abacus najmout spoluhráče.

Za takového společníka zaplatíte na portálu Taobao v přepočtu 225 korun na hodinu. Jak se z inzerátů zdá, pokud je takovým parťákem mladá pohledná dívka, může si prý vydělat přes 3 tisíce korun denně. Podle magazínu Abacus jsou takové společnice v Číně čím dál populárnější a jejich služby nabízí několik aplikací.

Dívky volí atraktivní fotografie a i když zmiňují, že jsou schopnými hráčkami, neopomenou zdůraznit, že mají milou osobnost a příjemný hlas.

Jak to funguje v praxi? Pošlete poptávku podobně jako u nás na řemeslníky. Uvedete, co chcete hrát a kdy, a dostanete zpátky nabídky od dostupných společníků. Autorka zdrojového článku se schválně zaregistrovala s mužským profilem. A i když nespecifikovala, jaké pohlaví pro spoluhráče preferuje, na její požadavek zahrát si PUBG Mobile okamžitě odpověděla řada žen.

Nechtěl bych to přímo srovnávat s nějakou videoherní prostitucí, ale je docela úsměvné, že služba funguje trochu jako sex byznys. Dívky volí atraktivní fotografie a i když zmiňují, že jsou schopnými hráčkami, neopomenou zdůraznit, že mají milou osobnost a příjemný hlas. Ostatně asi nebude náhodou, že v nabídce nejsou jen herní služby, ale i virtuální romantika. Schůzku naživo však dívky odmítly.

Nejde přitom o úplnou novinku. Tomuto tématu se už v roce 2013 věnoval třeba magazín Kotaku. Podle People’s Daily se trend poprvé objevil v souvislosti s MMO World of Warcraft, kde specializovaný klub nabízel on-line spoluhráče dostupné 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Někteří spoluhráči přitom byli k dispozici i osobně v internetových kavárnách. Už tehdy jste za profíka zaplatili v přepočtu asi 180 korun za hodinu a za nováčka přibližně 70 korun.

V roce 2013 si hráči přes Taobao mohli objednat společnici na hry jako League of Legends nebo Counter-Strike. V nabídce prý byla spousta dívek s různými schopnostmi. Zahrát jste si mohli nejen spolu, ale i proti sobě. V ceně ale nebyla žádná záruka, že vyhrajete ve společném zápasu.

Pětadvacetiletá brazilská studentka nabízela služby healera a potenciální zákazníky “sváděla” fotkou s vypláznutým jazykem a v tričku s Linkem. Humor v ceně.

Kotaku se k tématu najímání spoluhráček za peníze vrátilo v roce 2017. Jeho redaktorka platila ženám, aby s ní hrály Overwatch. Využila k tomu portál Fiverr.com, díky němuž můžete hledat různé freelancery napříč obory. Za pět zápasů zaplatila 5 dolarů. Pětadvacetiletá brazilská studentka nabízela služby healera a potenciální zákazníky “sváděla” fotkou s vypláznutým jazykem a v tričku s Linkem. Humor v ceně.

Už tehdy bylo na Fiverru přes 200 podobných nabídek v ceně od 5 do 15 dolarů za 5 až 15 her. Jinými slovy, dívky s přebytkem volného času skutečně našly odpověď na obvyklý internetový clickbait, který se ptá, zda chcete vydělávat peníze hraním videoher. Podobné nabídky byste našli na Fiverru i dnes. Overwatch je stále v kurzu, ale kromě něj dnes frčí nabídka pomoci i koučování ve hrách jako Fortnite nebo Apex Legends.

Pokud jste mladá pohledná žena s příjemným hlasem a vypilovaným skillem, možná už není kariéra streamerky tou nejzajímavější brigádou.

Na podobné službě nemusí být v zásadě nic špatného. Koneckonců lidé hledají on-line i kamarády nebo jiné pomocníky, i když ne vždy jim za jejich služby platí. Nicméně v tomto případě je minimálně z části dostupných materiálů zjevný jistý erotický podtext.

Pokud jste mladá pohledná žena s příjemným hlasem a vypilovaným skillem, možná už není kariéra streamerky tou nejzajímavější brigádou. A pokud naopak jste mladá pohledná žena s příjemným hlasem, která potřebujete vypilovat skill za peníze, klidně se ozvěte, na ceně se dohodneme. Výsledky ale stejně jako čínská děvčata negarantuji…

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru