Chopte se sinusoidy v nové české hře pro Switch

Pražský tým vydal svou první hru pro konzoli od Nintenda. Prodává se za pár korun

Zdroj: Lonely Vertex
1. 7. 2022
Název hry: Sine the Game Vývojář: Platformy: , Žánr: ,
Sine the Game

Vývojáři z českého studia Lonely Vertex vydali svou první hru pro Nintendo Switch. Jmenuje se Sine the Game a jde o novou verzi původně mobilního titulu. Sine the Game je podle autorů závodní arkádovka s unikátními mechanikami a pěkným zpracováním. “Hráč kontroluje sinusoidu, vyhýbá se překážkám a sbírá orby rozházené po jednotlivých úrovních. Obtížnost začne hezky zlehka, ale v pozdějších úrovních otestuje nejen reflexy, ale i paměť,” varují vývojáři.

Tým láká potenciální zájemce na intuitivní ovládání jedním prstem, které si máme rychle osvojit. Jak to tak ale v podobných případech obvykle bývá, o to obtížnější bude stát se skutečným mistrem. Autoři slibují mnoho hodin zábavy za doprovodu originálního soundtracku, přičemž tým doporučuje užít si hudbu se sluchátky. Soundtrack si ostatně můžete teď hned poslechnout také na SoundCloudu.

Jinak má jít o jedinečnou kombinaci žánrů, která navíc vsadila na minimalistický, ale výrazný vizuální styl. Celkem na vás čeká přes 40 poctivě ručně vytvořených úrovní. Pokud navíc chcete level vytěžit na 100 procent, nestačí jej jen dokončit, ale musíte rovněž splnit časový limit a posbírat všechny orby.

Verze pro Switch vyšla včera, má velikost 300 MB, prodává se za sympatických 79 korun a Lonely Vertex upozorňují, že už dříve se hře dostalo pozornosti v App Storu v rámci různých výběrů. Starší mobilní verze tu stojí 25 korun a má skvělé hodnocení. Hra se ale dostala také do výběru nejrůznějších tipů pro Android.

Lonely Vertex je malé pražské nezávislé studio. Více podrobností o něm najdete na oficiálním webu. Svou prezentaci má také samotný titul Sine the Game.

# arkáda # závody

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru