Chlípník Larry se vrátí v pokračování Wet Dreams Don’t Dry

Další díl košilaté adventury přichází díky úspěchu rebootu. Vydáme se na tropické souostroví

Zdroj: CrazyBunch
3. 8. 2020
Název hry: Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 15. 10. 2020 Platformy: Žánr: ,

Lamač dívčích srdcí Larry Laffer zažil před dvěma lety z hlediska recenzí poměrně slušný comeback a vrátil se v tradičně nestydaté klikací adventuře jménem Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry. Její děj ale skončil pro našeho hrdinu nešťastně, když životní láska jménem Faith na konci hry nastoupila na loď neznámo kam a Larry opět osiřel. Jak už ale sami dobře víte, hlavní hrdina téhle adventury se hned tak nevzdává, a už v polovině října mu budou moci hráči pomoci ke splnění dalšího vlhkého snu v přímém pokračování nazvaném Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice, který pode dostupných informací míří na Steam a GOG.

Pokračování dobrodružství má opět na starosti vývojářský tým CrazyBunch, který tentokrát Larryho posadí na palubu vlastnoručně vyrobené bárky. S tou se bude protagonista plavit v prostoru souostroví s netradičním jménem Kalau’a, kde na hráče čeká pět desítek ručně kreslených lokací, v nichž Larry narazí na více než čtyřicet nejrůznějších postav. Řada z nich přitom bude plnit roli roztoužených dam, které pro Larryho mohou představovat příjemnou kratochvíli, nikoli však překážku a některé z nich by měli hráči předchozí hry důvěrně znát…

Dá se rovněž počítat s tím, že se hra vlastně ani nebude chtít zbavit pro někoho otravného pixel-huntingu.

Vývojáři z německého studia CrazyBunch dále slibují vedle bohatých možností průzkumu prostředí a množství peprných dialogů také nutnost sbírat a používat ztřeštěné předměty a řešit zajímavé hádanky. Dá se rovněž počítat s tím, že se hra vlastně ani nebude chtít zbavit pro někoho otravného pixel-huntingu, ani oplzlého humoru, který se postupem let vyvinul a už příliš neodpoví dospělejšímu zpracování původní hry. Ostatně, přiložená galerie je z pohledu záchodového smyslu pro humor vypovídající, stejně jako výtvarný styl obecně, který nemusí všem sednout. S předstihem se nicméně můžete naladit videorecenzí už dva roky starého Wet Dreams Don’t Dry, jehož celkové kvality si Tomus i z důvodu přesunu hrdiny do moderní doby pochvaloval.

Stefan Marcinek, generální ředitel vydavatele Assemble Entertainment, pak má o kvalitách pokračování jasno. „Přinést Larryho Laffera zpět k jeho fanouškům je dílem láskyplné péče a nebereme to na lehkou váhu,“ řekl u příležitosti oznámení a pochvaloval si zpětně i rozhodnutí zavítat s hrdinou do současnosti. Titul by měl na GOG a Steam dorazit už 15. října, přičemž verze pro konzole zatím potvrzeny nebyly. Originál se nicméně se zpožděním podíval i na Switch a PlayStation 4, takž se dá očekávat, že po nějaké době tohle rozhodnutí vývojáři zopakují.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru