České obchody potvrzují assassínskou kolekci pro Switch

České obchody potvrzují assassínskou kolekci pro Switch

Dočkáme se 29. března remasteru AC III a Liberation nejen na PS4 a Xbox One?

28. 1. 2019

Před necelými třemi týdny jsme vás informovali o tom, že tuzemský e-shop SuperGAMER.cz prozradil termín vydání Metroid Prime 4 pro Nintendo Switch. Datum 29. listopadu sice od té doby nikdo oficiálně nepotvrdil, ale vzhledem k tomu, že se vývoj podle posledních informací restartuje, tohle datum zřejmě nedopadne. Na pomyslný seznam přání si nicméně můžeme nově připsat alespoň kolekci dvou assassínských remasterů – Assassin’s Creed III a odbočku Liberation – která by mohla na Nintendo Switch vyjít už na konci března. Alespoň tak to do světa opět hlásají české e-shopy, které se přes noc staly populární na sociálních sítích, Redditu i zahraničních herní webech.

Jako první si zápisu v katalogu libereckého herního obchodu Herní-svět.cz všimnul redditor s přezdívkou Nightmare666xD, který poukázal jednak na datum vydání – 15. února, dále na cenu 34 eur a samozřejmě nezapomněl zmínit, že se o této kolekci dosud mluvilo pouze v souvislosti s verzemi pro PS4 a Xbox One. Tam by měl být balíček dvou her dostupný buď samostatně, nebo jako součást season passu aktuálního Assassin’s Creed Odyssey, nicméně o verzi pro hybridní konzoli od Nintenda se zatím jenom spekulovalo. Přitom Herní-svět.cz není jediným českým obchodem, který kolekci ve svém katalogu nabízí – stejně tak si můžete Assassin’s Creed 3 + Liberation Remaster předobjednat na Originalky.cz, kde se ovšem uvádí jiné a pravděpodobně i reálnější datum vydání – 29. března.

S dotazem ohledně neshody v datech jsme se obrátili přímo na Herní-svět.cz a dozvěděli jsme se, že došlo k posunu vydání a zápis zatím nebyl na stránkách upraven. Hra by tedy měla i podle libereckého obchodu vyjít 29. března za cenu necelých 900 Kč s tím, že se odvolávají na oficiální informace od českého distributora, kterou je společnost Playman. Jejího PR manažera Petera Kučeru jsme proto požádali o vyjádření, který ovšem situaci dle vlastních slov nemůže aktuálně nijak komentovat. Za nás tedy pouze dodáváme, že ačkoliv nejde o žádný fantastický únik – vyvíjené porty pro PlayStation 4 a Xbox One už dopředu předznamenávaly, že se dočkají i majitelé Switche – máme tu další zajímavou perličku s českou stopou, která znovu demonstruje, jak se to může mít s podobnými úniky z obchodů v jiných zemích.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru