Česká retro FPS Hrot má novou epizodu

V socialistické střílečce vyrazíme na hrady, budeme vysávat a znovu se svezeme na motorce

Zdroj: Spytihněv
22. 6. 2022
Název hry: HROT Vývojář: Platformy: Žánr:

Česká retro střílečka Hrot se dočkala nového rozšíření early access verze, které přineslo kompletní druhou epizodu nazvanou Degustace. Podle autora hry Spytihněva se zaměřuje především na české hrady a jiné vojenské i industriální památky. Novinkou je také další aréna do režimu Bitky. Aktuální trailer láká ale na celou řadu dalších zajímavých věcí a situací. Další videa pak najdete na tomto kanálu.

Hrot se ale postupně rozrůstal o další obsah i před vydáním nové epizody. Do hry v posledních měsících přibyl třeba útok zblízka kopáním, přenosná lékárna, vylepšený bleskomet, mechanický zametač, obludárium a další dílčí vylepšení. Dočkali jsme se map Hrad Kašperk, Velkovýkrm, Uranový důl nebo nových nepřátel.

Třetí epizoda má být poslední a práce na ní chce Spytihněv zahájit po krátké letní pauze, jak sám říká. Nepochybně i z ní ale bude fanouškům nabízet průběžně nějaké ochutnávky jako v případě druhé epizody.

Sluší se připomenout, že Hrot vstoupil do programu předběžného přístupu na Steamu loni v lednu. Hra tu má extrémně kladné hodnocení. 98 procent hráčů si ji chválí. V tuto chvíli je česká retro střílečka ve slevové akci. Pořídíte ji skoro o čtvrtinu levněji za sympatických 13 eur. A pokud by vás ani tohle nepřesvědčilo, k dispozici je ještě bezplatné demo.

Hra je navíc nově k dispozici také na GOGu a seženete ji rovněž na Humble Storu. Více podrobností o Hrotu si můžete přečíst v našich starších článcích. A nebo se rovnou podívejte na jeden z naši streamů.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru