Beyond Good & Evil 2, Ubisoft, Beyond Good & Evil 2 je další hrou, která nebude na E3

CD Projekt Red oznámil odklad Cyberpunku

Začátek roku přináší řadu odsunů. Cyberpunk následuje příklad Final Fantasy a Avengers

Zdroj: CD Projekt Red
16. 1. 2020
Název: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 10. 12. 2020

Předchozí slova polského týmu CD Projekt Red o tom, že s datem vydání akčního RPG Cyberpunk 2077 již nemůže snad nic pohnout, bohužel vzalo za své. A pokud jste tak netrpělivě vyhlíželi duben a užuž po nabité vánoční sezóně šetřili finance, tak pro vás máme dost špatnou zprávu. Cyberpunk 2077 totiž na jaře nevyjde a nevyjde ani v čase letních prázdnin. CD Projekt Red čerstvě oznámil odložení až na září letošního roku.

Smutná událost pro všechny hráče netrpělivě vyhlížející jeden z nejambicióznějších letošních titulů přitom není od začátku roku první podobnou zprávou. Rovněž připravovaný remake fanoušky série Final Fantasy velmi oblíbeného sedmého dílu dorazí také o něco později. Zde je ale odklad menší a hra dorazí 10. dubna. Důvod je v tomto případě velmi podobný tomu, co v podobné situaci říkají snad všichni ostatní – jedině s větším množstvím času navíc je možné přinést ideální a zcela odladěný zážitek. Toto oznámení měl na starosti Square Enix, který měl před pár dny v rukávu ještě jedno podobné eso. Tím byl komiksový titul Marvel’s Avengers, nově posunutý o čtyři měsíce. To znamená, že stejně jako Cyberpunk hra dorazí až v září, což pro Square Enix může znamenat horké chvilky v podobě hity nabitého měsíce. O odkladu těchto titulů se můžete více dozvědět v novinkovém souhrnu zde.

Z výše přiloženého tweetu CD Projektu Red každopádně vyplývá, že hra je již hratelná a na jednu stranu kompletní, tím ale pozitivní zprávy končí. Metropole Night City je masivní (připomenout lze předchozí článek o velikosti města) a to samozřejmě vyžaduje velkou míru testování a mnoho času pro zajištění odladěného titulu bez chyb. CD Projekt Red navrch naznačuje, že toto má být jejich vrcholem současné generace a takový zamýšlený klenot ten čas navíc zkrátka potřebuje. Další informace slibuje tým přinášet v pravidelných intervalech a nám už nezbývá než doufat, že tento odsun nepřinese další podobné zprávy. Ze zkušenosti totiž víme, že vydavatelé nemají příliš nabité sezóny rádi a moc bychom se nedivili, pokud ostatní ustoupí a pozornost bude v září patřit právě Cyberpunku.

Nahlásit chybu v článku

8

Napsat komentář

Další články
Nahoru