Cyberpunk 2077, CD Projekt, CD Projekt odložil důležitý patch pro Cyberpunk

CD Projekt odložil důležitý patch pro Cyberpunk

Důvodem je nedávný útok na servery společnosti. Opravy dorazí až v druhé polovině března

Zdroj: CD Projekt RED
24. 2. 2021
Název: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 10. 12. 2020

Vývojáři z CD Projektu před krátkou chvílí oznámili, že očekávaný patch pro Cyberpunk 2077 na verzi 1.2 nestihnou vydat několik týdnů po předchozím, jak původně plánovali. Zpráva se objevila na Twitteru, byť pro ní polští vývojáři tentokrát nezvolili obligátní žlutou šablonu. Vysvětlili nicméně, že kvůli nedávnému útoku na síťovou infrastrukturu, resp. vypořádávání se s následky a také kvůli rozsahu plánovaného patche museli najít jiný termín, kterým je momentálně druhá polovina března.

„Naše plány s patchem 1.2 byly mnohem ambicióznější, než v případě předchozích oprav. Pracovali jsme na řadě obecných vylepšení kvality hry a opravách a stále máme spoustu práce před sebou, abyste dostali to, na co čekáte. S tímto vědomím cílíme na druhou polovinu března,“ uvedli vývojáři v sérii několika tweetů. Poděkovali rovněž za trpělivost a podporu, které se jim údajně dostává ze strany hráčů a naznačili, že ani pro ně to nebylo snadné rozhodnutí. Hlavní ale pro autory Cyberpunku 2077 je, aby bylo vydání patche bezproblémové a nepřitáhlo k sobě další nežádoucí problémy.

Jen pro připomenutí, informace o opravách zmiňované hry naposledy aktualizoval spoluzakldatel společnosti Marcin Iwiński a na nové časové ose naznačil, že verze 1.2 bude k dispozici jen několik týdnů po patch na verzi 1.1. Podle Iwińského se má jednat o větší a důležitější sadu oprav, která se bude pochopitelně týkat všech dostupných verzí s cílem odstranit nejviditelnější bugy a konečně hru řádně zprovoznit zejména na PlayStationu 4, kde Sony po vydání hry přistoupila ke stažení titulu z digitální distribuce. Další patche nejsou momentálně naplánovány a dalšími body v časovém plánu jsou první bezplatná DLC a v závěru roku také slibované vylepšení pro nové konzole.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru