Resident Evil Re:Verse, Capcom, Capcom vydá Resident Evil Re:Verse až v létě

Capcom vydá Resident Evil Re:Verse až v létě

Bonus k Resident Evil Village zjevně potřebuje víc času, aby nedopadl jako Resistance

Zdroj: Capcom
28. 4. 2021
Název: Resident Evil Re:Verse Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 28. 10. 2022

Původně se předpokládalo, že multiplayerová akce Resident Evil Re:Verse vyjde společně se survival hororem Resident Evil Village. Ale nestane se tak. Podle společnosti Capcom akční spin-off vyjde až v létě. Nadále samozřejmě platí, že ho dostanou zdarma všichni majitelé Village. Podobně jako k remaku Resident Evilu 3 hráči dostali nepříliš povedený asymetrický multiplayer Resident Evil: Resistance. Oba spin-offy také spojuje tchajwanský tým NeoBards, který za nimi stojí.

Termín léto se objevil v posledním newsletteru, který jsme také obdrželi, a najdete ho nově rovněž na oficiálním webu Resident Evil Re:Verse. I když se všeobecně předpokládalo, že hry vyjdou společně – jedna je ostatně bonus ke druhé – zástupce Capcomu magazínu VGC řekl, že termín vydání pro Resident Evil Re:Verse nebyl pevně stanoven a společnost ho nekomunikovala.

Raději si dopřejte čas navíc

My sami jsme nedávno na základě zkušebních verzí a jejich problémů s matchmakingem, které se opakovaly po Resistance, vyjádřili obavy, zda hra stihne vyjít v odpovídající kondici. Možná tak není velkým překvapením, že s ohledem na poslední testy není její vývoj ještě zcela u konce.

Resident Evil Re:Verse je multiplayerová akce pro 4-6 hráčů zasazená do kulis hororové série. Míří na PC, PS4 a Xbox One. Více podrobností o hře najdete v našich starších článcích a podívat se můžete i na záznam našeho streamu.

Resident Evil Village vyjde 7. května.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru